• Naša škola používa EduPage školský informačný systém. Prihláste sa Vašim kontom a skontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplovanie, prebrané učivo a domáce úlohy na ďalší deň.
        • Vyskúšajte taktiež EduPage mobilnú aplikáciu, ktorá je dostupná na zariadeniach s operačným systémom Android a IOS. Dostávajte informácie od školy priamo do Vášho mobilu.
        • Osmijankova literárna záhrada

Do fotogalérie bol pridaný nový album Osmijankova literárna záhrada .

Osmijankova literárna záhrada

Do 17. ročníka čitateľskej súťaže sme sa zapojili aj my – žiaci III. C triedy. Počas 5 mesiacov sme sa pomocou súťažného zošita zoznamovali s odporúčanými knihami a vypracovávali /aj výtvarne/ odpovede na úlohy, ktoré Osmijanko ukryl do jednotlivých súťažných kapsičiek a semienok.
            Pomocou tety Naďky z knižnice a našej p. učiteľky sme sa zoznámili s tvorbou slovenských autorov a zistili sme, že aj „doma“ sa vydávajú pekné a poučné knihy určené nám - deťom.
            Poslaním celej súťaže bolo spoločné čítanie a výtvarné spracovanie jednotlivých úloh.
            Aj keď sme sa vzdelávali dištančne a prístup ku knihám bol obmedzený, zvládli sme to vynikajúco.
            Naše vypracované úlohy a výtvarné spracovania sme zaslali „Osmijankovi“, ktorý ich zaradí do hodnotenia odbornou porotou.

• Úspechy našich žiakov

Do fotogalérie bol pridaný nový album Úspechy našich žiakov.

Medzinárodná fotografická súťaž v Hodoníne (CZ)

Úspešná reprezentácia školy i mesta Trebišov na medzinárodnej fotografickej súťaži v Hodoníne / ČR /

Mesto Hodonín v ČR sa aj v týchto neľahkých koronových časoch rozhodlo spolu so svojimi partnerskými mestami usporiadať medzinárodnú fotografickú súťaž na tému : Moje mesto.

• Čerstvé hlavičky - prihlasovanie od 13.5.2021

Čerstvé ovocie a zelenina zohrávajú významnú rolu v jedálničku každého človeka a majú veľký vplyv na vývoj detského organizmu. Zabezpečiť ich pravidelný prísun však nemusí byť pre každého rodiča jednoduché. Rozhodli sme sa preto opäť zapojiť do projektu spoločnosti Kaufland Čerstvé hlavičky, vďaka ktorému môžeme získať týždenný prísun kvalitného a čerstvého ovocia alebo zeleniny. Tento rok je už jeho tretí ročník. Doteraz sme vďaka Vašej iniciatíve boli úspešní v obidvoch predošlých!
            O tom, či získame ovocie a zeleninu, rozhodujete Vy! Hlasujte za našu školu v termíne od 13. 5. do 23. 6. 2021 priamo na stránke: https://www.cerstvehlavicky.sk/ Každý deň môžete odovzdať jeden hlas.

• Partneri

• {#1508} 1