• Školský psychológ

​​​​​Mgr. Dominika Krištofčíková

• Pre koho je školský psychológ?

Je k dispozícii žiakom, rodičom, učiteľom a každému, kto ho potrebuje v čase      od 7:30 do 14:00, v utorok a vo štvrtok do 15:30.

• Kto je to psychológ?

Psychológ je partnerom v spolupráci medzi učiteľmi, žiakmi a ich rodičmi....je poslucháčom....je konzultantom....je poradcom....je človekom s časom vyhradeným pre Teba.

• Kde ma nájdeš?

Sedím v kabinete školského psychológa, číslo dverí 77.

Potrebuješ s niečím poradiť?

• Máš pocit, že máš ťažké  obdobie a sám to nezvládneš?
          • Potrebuješ sa s niečím zdôveriť?
          • Nemáš náladu a nič Ťa nebaví?
          • Máš problémy v rodine?
          • Máš problémy s učením a trápia Ťa zlé známky?
          • Necítiš sa v triede dobre?
          • Ubližuje Ti niekto?
          • Trápi Ťa niečo iné?

Psychológ je človekom, ktorému môžeš dôverovať a so všetkým sa zdôveriť.

Vážení rodičia, učitelia a žiaci,

keďže nemôžem osobne, prihováram sa k Vám touto online formou - na diaľku.

Pre všetkých z nás je toto obdobie náročné. Je to obdobie, ktoré tu ešte nebolo a nikto z nás nevie, dokedy  bude trvať. Je dôležité hľadať pozitívne stránky v týchto časoch. V prvom rade si treba uvedomiť, že trávime čas so svojimi blízkymi... Mnohí z nás začali športovať, navštevovať prírodu, vážiť si veci, ktoré predtým brali ako samozrejmosť a ktoré teraz nemôžme robiť. Nechcelo sa nám vstávať do školy, do práce, občas nám liezli na nervy niektorí ľudia, no teraz by sme dali všetko za to, aby sa to všetko vrátilo do normálu. Ale netreba zabúdať na to, že žiadna búrka netrvá večne. Všetko zlé je na niečo dobré a presne to dobré je potrebné teraz nájsť.

Želám Vám, drahí rodičia a učitelia, veľa síl a pevných nervov, lebo nie vždy je ľahké zvládať nové situácie. Milí žiaci, počúvajte svojich rodičov a vážte si, čo pre vás rodičia a učitelia robia. Verím, že sa čoskoro uvidíme a všetko bude také ako predtým, a možno aj lepšie.

Dovtedy ma môžete kontaktovať na tel. č. 0907 453 153 alebo na mojej emailovej adrese kristofcikova.d@gmail.com

• učtáreň: 056/6724223
      • PaedDr. Božena Vašková email: zastupkyna@zsmrstv.edu.sk Mgr. Renáta Lapitková email: lapitkova@zsmrstv.edu.sk Telefón: 0903 645 685
      • Vedúca jedálne: Monika Dulovičová email: jedalen@zsmrstv.edu.sk Telefón: 0903 644 841