• VÝSLEDKY

Do súťaže sa zapojilo 49 žiakov našej školy z tried 2.B, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B a 4.C. Svoje vedomosti si overovali z oblasti slovenského jazyka, anglického jazyka, matematiky, vlastivedy, prírodovedy, informatiky a hudobnej výchovy. Do súťaže sa zapojilo 20 470 žiakov.

Titul VŠETKOVEDKO ŠKOLY získal súťažiaci, ktorý v rámci školy dosiahol najlepší percentil. Je to žiak, ktorý predbehol vo svojej kategórii najväčšie percento súťažiacich.

Vyberáme tých najlepších z našej školy:

6. miesto:    JAKUB IĽKO, 2.B trieda – titul VŠETKOVEDKO ŠKOLY, VŠETKOVEDKO

18. miesto:  TAMARA MAĎAROVÁ, 4. B trieda – titul VŠETKOVEDKO

24. miesto:  ŠIMON TOTH, 3. C trieda – titul VŠETKOVEDKO

ADAM NAGY, 2.B trieda – titul VŠETKOVEDKO

A tu sú ďalší VŠETKOVEDKOVIA:

Ella Gnapová 3.B,  Ružena Zoššáková 3.B,  Rebeka Garanská 3.B, Dominika Gulaková 3.C, Nino Kožuch 3.C,  Viktor Biačko 4.A, Patrik Kulin 4.B, Sarah Ladányiová 4.C

Ostatní súťažiaci získali titul VŠETKOVEDKOV UČEŇ.

Všetkým gratulujeme a tešíme sa s nimi!

Do galérie Všetkovedko boli pridané fotografie.

• Karneval

• „Fašiangy, Turíce, Veľká noc ide ...", tak sa spieva v jednej ľudovej pesničke. Všetci dobre vieme, že fašiangy sú časom zábav, plesov a karnevalov. Po nich nasleduje pôst, cez ktorý všetka zábava utíchne až do Veľkej noci. Keďže zábavu majú radi nielen dospelí, ale aj deti, každoročne patrí karnevalu jeden z fašiangových dní  aj v  našej škole.  Karneval sa konal 1.februára a bol menšou odmenou za vysvedčenie a polročnú snahu našich detí. Pekne vyzdobená telocvičňa a dobrá nálada nechýbala, tak sa chceme o našu radosť s vami podeliť. Preto neváhajte,  pozrite si aj Vy naše zábery z tohto podujatia....

Do galérie Karneval boli pridané fotografie.