Navigácia

Školský rok 2016/2017 Školský rok 2015/2016 školský rok 2014/2015 školský rok 2013/2014 školský rok 2012/2013

Naše úspechy

Školský rok 2016/2017

 

POSTUPOVÉ SÚŤAŽE

Trieda Názov súťaže Meno Typ súťaže družstvo/jednotlivec OK KK SK Pripravoval
1.C Biblická súťaž-gréckokatolícka A Hamžíková Viktória D 2.     Geletková
1.C Biblická súťaž-gréckokatolícka A Miňová Laura  D 2.     Geletková
2.A Biblická súťaž-gréckokatolícka A Dragula Michal D 2.     Geletková
2.A Minifutbal Mc Donald’s Jevoš Dominik D 2.     Zámborská
2.A Minifutbal Mc Donald’s Zámborský Peter D 2.     Zámborská
2.C Minifutbal Mc Donald’s Visokai Peter D 2.     Zámborská
3.A Biblická súťaž-gréckokatolícka B Molčányiová Anna D 3.     Geletková
3.B Biblická súťaž-gréckokatolícka B Kačalová Tátiana D 3.     Geletková
3.B Hviezdoslavov Kubín Kulín Patrik J 2.     Lučanská
3.B Minifutbal Mc Donald’s Cabada Adam D 2.     Zámborská
3.B Minifutbal Mc Donald’s Dragula Boris D 2.     Zámborská
3.B Minifutbal Mc Donald’s Karvaš Šimon D 2.     Zámborská
3.B Šaliansky Maťko Čerňáková  Sára J 2.     Lučanská
3.C Výtvarná súťaž "Namaľuj Vianoce" Holišová Ema J 3.     Ilošvayová
4.A Biblická súťaž-gréckokatolícka B Plavnická Mária D 3.     Geletková
4.A Minifutbal Mc Donald’s Uličný Adam D 2.     Zámborská
4.C Hviezdoslavov Kubín Toth Peter J 1.     Tothová
4.C Minifutbal Mc Donald’s Birová Viktória D 2.     Zámborská
4.C Minifutbal Mc Donald’s Rosol Damián D 2.     Zámborská
4.C Šaliansky Maťko Toth Peter J 1.     Tothová
4.C Výtvarná súťaž-Sv. Gorazd,Cyril, Metód  Muchová Mariana J 2.     Zubková
4.C Výtvarná súťaž-Vesmír očami detí Muchová Mariana J 3.     Zubková
4.D Minifutbal Mc Donald’s Cabadová Viktória D 2.     Zámborská
4.D Minifutbal Mc Donald’s Vendel Patrik D 2.     Zámborská
5.A Hviezdoslavov Kubín Šrámková Kristína J 1.     Lorinčíková
5.A Matematická olympiáda Kentošová Veronika J 2.     Matysová
5.A Matematická olympiáda Lešová Miriam J 2.     Matysová
5.A Pytagoriáda Kentošová Veronika J 1.     Matysová
5.A Výtvarná súťaž-Sv. Gorazd,Cyril, Metód  Nwokoye Benjamín J 3.     Tociková
5.C Výtvarná súťaž-Vesmír očami detí Holečko Filip J 3.     Tociková
6.A Atletika- beh na 800 m Sidorová Dáša J 1.     Németh
6.A Atletika- hľadáme nových olympionikov Sidorová Dáša D   1.   Németh
6.A Atletika- súťaž družstiev Czuľbová Ester  D 2.     Németh
6.A Atletika- súťaž družstiev Sidorová Dáša D 2.     Németh
6.A Basketbal Czuľbová Ester  D 1.     Németh
6.A Basketbal Dulovičová Ema D 1.     Németh
6.A Basketbal Sidorová Dáša D 1.     Németh
6.A Basketbal Suchá Lujza D 1.     Németh
6.A Biologická olympiáda Belasová Sofia  J 1. 2.   Belasová
6.A Cezpoľný beh Czuľbová Ester  J 3.     Németh
6.A Cezpoľný beh Czuľbová Ester  D 1.     Németh
6.A Cezpoľný beh Sidorová Dáša D 1.     Németh
6.A Dejepisná olympiáda Majcherová Laura J 2.     Kocáková
6.A Dejepisná olympiáda Suchá Lujza J 1.     Kocáková
6.A Futsal Urban Gabriel D 2.     Szücs
6.A Hádzaná Czuľbová Ester  D 2.     Németh
6.A Hádzaná Demjan René D 2.     Szücs
6.A Hádzaná Sidorová Dáša D 2.     Németh
6.A Hádzaná Suchá Lujza D 2.     Németh
6.A Hviezdoslavov Kubín Czuľbová Ester  J 1.     Lorinčíková
6.A Matematická olympiáda Semková Noemi  J 1.     Mokáňová
6.A Volejbal Suchá Lujza D 3.     Szücs
6.B Atletika- súťaž družstiev Brindová Sarah D 2.     Németh
6.B Atletika- súťaž družstiev Tóthová Bianka D 2.     Németh
6.B Volejbal Tóthová Bianka D 3.     Szücs
6.C Atletika- súťaž družstiev Teplický Alex D 1.     Szücs
6.C Šaliansky Maťko Viňaš Patrik  J 1.     Petriková
7.A Atletika- súťaž družstiev Karvaš Ervín D 1. 3.   Németh
7.A Atletika- súťaž družstiev Majerníková Tatiana D 2.     Szücs
7.A Atletika- štafeta 4x60 m Majerníková Tatiana D 2.     Németh
7.A Basketbal Kožuchová Tamara D 1.     Németh
7.A Biblická olympiáda-gréckokatolícka Plavnická Zuzana D 2.     Geletková
7.A Hádzaná Julian Frederic Peter D 2.     Szücs
7.A Hádzaná Karvaš Ervín D 2.     Szücs
7.A Hviezdoslavov Kubín Gazdičová Sophia  J 3.     Poláková
7.A Matematická olympiáda Gazdičová Sophia  J 1.     Matysová
7.A Streľba zo vzduchovky Ďurista Juraj D 1.     Simanová
7.A Streľba zo vzduchovky Kačo Marek D 1.     Simanová
7.A Streľba zo vzduchovky Köver Lukáš D 1.     Simanová
7.A Volejbal Julian Frederic Peter D 3.     Németh
7.A Volejbal Karvaš Ervín D 3.     Németh
7.A Volejbal Lörincová Johanna D 3.     Szücs
7.B Atleika- hľadáme nových olympionikov- beh na 1000 m Girman Rastislav J   2.   Németh
7.B Atletika- hľadáme nových olympionikov Girman Rastislav D   1.   Németh
7.B Atletika- súťaž družstiev Girman Rastislav D 1. 3.   Németh
7.B Atletika- súťaž družstiev Habaľová Anna D 2.     Németh
7.B Atletika- štafeta 4x60 m Habaľová Anna D 2.     Németh
7.B Florbal Rýchliková Katarína D 1.     Szücs
7.B Futsal Girman Rastislav D 2.     Szücs
7.B Hádzaná Girman Rastislav D 2.     Szücs
7.B Technická olympiáda -kat. B Gajdoš Dávid J 1.     Szücs
7.C Atletika- súťaž družstiev Štim Róbert D 1. 3.   Szücs
7.C Atletika- štafeta 4x60 m Štim Róbert D 1. 1.   Szücs
7.C Biblická olympiáda-gréckokatolícka Molčanyiová Mária  D 2.     Geletková
7.C Futsal Goroľ Václav D 2.     Szücs
8.A Atletika- hod kriketovou loptičkou Demko Samuel J 1. 2.   Németh
8.A Atletika- súťaž družstiev Demko Samuel D 1. 3.   Szücs
8.A Basketbal Ondrušová Lenka D 1.     Németh
8.A Basketbal Semko Natanael D 3.     Németh
8.A Biblická olympiáda-gréckokatolícka Plavnický Ján  D 2.     Geletková
8.A Čo vieš o hviezdach Plavnický Ján  J 1. 1. 1. Gimová 
8.A Dejepisná olympiáda Šrobárová Zuzana J 1.     Kocáková
8.A Futsal Vaľo Dávid D 2.     Szücs
8.A Hádzaná Ondrušová Lenka D 2.     Németh
8.A Hádzaná Semko Natanael D 2.     Szücs
8.A Hviezdoslavov Kubín Kolodiová Marianna J 3.     Poláková
8.B Atletika- beh na 60 m Lacková Michaela J 2.     Németh
8.B Atletika- skok do výšky Lacková Michaela J 1.     Németh
8.B Atletika- súťaž družstiev Lacková Michaela D 2.     Németh
8.B Atletika- štafeta 4x60 m Lacková Michaela D 2.     Németh
8.B Basketbal Bérešová Barbora D 1.     Németh
8.B Basketbal Lacková Michaela D 1.     Németh
8.B Florbal Adamčíková Kristína D 1.     Szücs
8.B Hádzaná Adamčíková Kristína D 2.     Németh
8.B Hádzaná Bérešová Barbora D 2.     Németh
8.C Florbal Lietavcová Mária D 1.     Szücs
8.C Florbal Ramšáková Mária D 1.     Szücs
8.C Florbal Rýchliková Timea D 1.     Szücs
8.C Hádzaná Džudža Patrik D 2.     Szücs
8.C Hádzaná Lietavcová Mária D 2.     Németh
9.A Atletika- beh na 300 m Adamčíková Zuzana  J 1.     Németh
9.A Atletika- beh na 60 m Domaracký Dávid J 3.     Németh
9.A Atletika- hod kriketovou loptičkou Kolesárová Ivana J 2.     Németh
9.A Atletika- skok do diaľky Adamčíková Zuzana  J 2.     Németh
9.A Atletika- skok do výšky Domaracký Dávid J 1.     Németh
9.A Atletika- súťaž družstiev Adamčíková Zuzana  D 2.     Németh
9.A Atletika- súťaž družstiev Domaracký Dávid D 1. 3.   Szücs
9.A Atletika- súťaž družstiev Eštu Alexej D 1. 3.   Szücs
9.A Atletika- súťaž družstiev Girman Maroš D 1.     Szücs
9.A Atletika- súťaž družstiev Kolesárová Ivana D 2.     Németh
9.A Atletika- štafeta 4x60 m Adamčíková Zuzana  J 2.     Németh
9.A Atletika- štafeta 4x60 m Domaracký Dávid D 1. 1.   Szücs
9.A Atletika- štafeta 4x60 m Eštu Alexej D 1. 1.   Szücs
9.A Atletika- vrh guľou Kolesárová Ivana J. 1. 3.   Németh
9.A Basketbal Adamčíková Zuzana  D 1.     Németh
9.A Basketbal Domaracký Dávid D 3.     Németh
9.A Basketbal Eštu Alexej D 3.     Németh
9.A Basketbal Girman Maroš D 3.     Németh
9.A Basketbal Kačala Ján D 3.     Németh
9.A Basketbal Károlyi Eduard D 3.     Németh
9.A Basketbal Kolesárová Ivana D 1.     Németh
9.A Basketbal Kožuchová Sára D 1.     Németh
9.A Basketbal Litváková Laura  D 1.     Németh
9.A Basketbal Sagan Ján D 3.     Németh
9.A Biblická olympiáda- rimskokatolícka Adamčíková Zuzana  D 2.     Karičková
9.A Biblická olympiáda- rimskokatolícka Vidová Zuzana D 2.     Karičková
9.A Cezpoľný beh Adamčíková Zuzana  D 1.     Németh
9.A Florbal Kolesárová Ivana D 1.     Szücs
9.A Florbal Vidová Zuzana D 1.     Szücs
9.A Futsal Domaracký Dávid D 2.     Szücs
9.A Futsal Girman Maroš D 2.     Szücs
9.A Hádzaná Adamčíková Zuzana  D 2.     Németh
9.A Hádzaná Girman Maroš D 2.     Szücs
9.A Hádzaná Kačala Ján D 2.     Szücs
9.A Hádzaná Károlyi Eduard D 2.     Szücs
9.A Hádzaná Kolesárová Ivana D 2.     Németh
9.A Hádzaná Litváková Laura  D 2.     Németh
9.A Hádzaná Vidová Zuzana D 2.     Németh
9.A Chemická olympiáda Litváková Laura  J 2.      Belasová
9.A Chemická olympiáda Molčányiová Jana J 3.     Belasová
9.A Jazyková štafeta - súťaž v ANJ Litváková Laura  D   2. 1. Nwokoyeová
9.A Jazyková štafeta - súťaž v ANJ Tamášová Simona D   2. 1. Nwokoyeová
9.A Matematická olympiáda Kurilla Robin  J 2.     Gibová
9.A Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry Molčányiová Jana  J 3.     Tothová
9.A Volejbal Adamčíková Zuzana  D 3.     Szücs
9.A Volejbal Kolesárová Ivana D 3.     Szücs
9.B Atletika- beh na 300 m Levický Adam J 1.     Németh
9.B Atletika- beh na 60 m Levický Adam J 1.     Németh
9.B Atletika- súťaž družstiev Goran Gajič D 1. 3.   Szücs
9.B Atletika- súťaž družstiev Levický Adam D 1. 3.   Szücs
9.B Atletika- štafeta 4x60 m Levický Adam D 1. 1.   Szücs
9.B Futsal Levický Adam D 2.     Szücs
9.B Futsal Ňarjaš Patrik D 2.     Szücs
9.B Hádzaná Kondáš Jakub D 2.     Szücs
9.B Hádzaná Ňarjaš Patrik D 2.     Szücs
9.B Jazyková štafeta - súťaž v ANJ Levický Adam D   2. 1. Nwokoyeová
9.B Volejbal Štefanová Sofia D 3.     Szücs
9.C Atletika- hod kriketovou loptičkou Zobalová Karin J 1.     Németh
9.C Atletika- súťaž družstiev Zobalová Karin D 2.     Németh
9.C Atletika- Vrh guľou Zobalová Karin J 2.     Németh
9.C Futsal Bukaj Dávid D 2.     Szücs
9.C Volejbal Sabová Linda D 3.     Szücs
9.C Volejbal Zobalová Karin D 3.     Szücs

 

NEPOSTUPOVÉ SÚŤAŽE

Trieda Názov súťaže Meno Typ súťaže držstvo/jednotlivec OK KK SK Pripravoval
1.A Olympiáda mestských škôl Krištan Pavol J 3.     Zámborská
1.A Olympiáda mestských škôl Pilár Peter J 2.     Zámborská
1.B Deň Zeme- výtvarná súťaž Marková Klára J 3.     Gumanová
1.B Olympiáda mestských škôl Berecin Damián J 1.     Gumánová
1.C Olympiáda mestských škôl Kusová Terézia J 2.     Račkovská
2.A Olympiáda mestských škôl Fižiarová Tamara J 1.     Mačugová
2.A Olympiáda mestských škôl Jevoš Dominik J 3.     Mačugová
2.A Olympiáda mestských škôl Zámborský Peter J 1.     Mačugová
2.B Deň Zeme- výtvarná súťaž Dzurovčáková Sarah J 1.     Dzurovčáková, Danková
2.B Múzejníček-výtvarná súťaž Vereščák Martin  J 1.     Danková 
3.A Olympiáda mestských škôl Tomášiková Tiffany J 2.     Kavuľová
3.A Zemplin špiva i hutori Benhammadi Adam D 1.     Kavuľová
3.A Zemplin špiva i hutori Duč Adam D 2.     Kavuľová
3.A Zemplin špiva i hutori Kačová Evelyn D 2.     Kavuľová
3.A Zemplin špiva i hutori Molčányiová Anna D 1.     Kavuľová
3.B Olympiáda mestských škôl Cabada Adam J 2.     Lučanská
3.B Olympiáda mestských škôl Čerňáková Sára J 3.     Lučanská
4.C Zemplin špiva i hutori Birová viktória J 2.     Siváková, Zubková
5.B Deti a architektúra Tomáš Adrián J     cena poroty Kocáková Alena
6.A Deti a architektúra Kollárová Alexa Elizabeth J     1. Kocáková Alena
6.A Deti a architektúra Müllerová Lucia J     cena poroty Kocáková Alena
6.A Poddarg. hry- futbal, žiaci Urban Gabriel D 3.     Szücs
6.A Poddarg. hry- hádzaná, žiačky Suchá Lujza D 1.     Sokol
6.B Poddarg. hry- atletika, žiačky Brindová Sára D 2.     Szücs
6.B Poddarg. hry- atletika, žiačky Jacková Alexa D 2.     Szücs
6.B Poddarg. hry- atletika, žiačky Tóthová Bianka D 2.     Szücs
7.A Poddarg. hry- atletika, žiaci Karvaš Ervin D 3.     Szücs
7.A Poddarg. hry- atletika, žiaci Káša Šimon D 3.     Szücs
7.A Poddarg. hry- atletika, žiačky Kožuchová Tamara D 2.     Szücs
7.A Poddarg. hry- hádzaná, žiačky Kožuchová Tamara D 1.     Sokol
7.B Poddarg. hry- atletika, žiaci Girman Rastislav D 3.     Szücs
7.B Poddarg. hry- futbal, žiaci Girman Rastislav D 3.     Szücs
7.C PH- atletika, 4x 60m Štim Róbert J, D 1.     Szücs
7.C Poddarg. hry- atletika, žiaci Štim Róbert D 3.     Szücs
7.C Poddarg. hry- futbal, žiaci Goroľ Václav D 3.     Szücs
8.A Poddarg. hry- atletika, žiaci Demko Samuel D 3.     Szücs
8.A Poddarg. hry- atletika, žiačky Beslerová Kristína D 2.     Szücs
8.A Poddarg. hry- futbal, žiaci Vaľo Dávid D 3.     Szücs
8.A Výtvarná súťaž- Vojaci očami detí Kohut Simeon J     2. Tociková
8.B Komenského latka Lacková Michaela J 1.     Németh
8.B Poddarg. hry- atletika, žiačky Adamčíková Kristína D 2.     Szücs
8.B Poddarg. hry- atletika, žiačky Lacková Michaela D 2.     Szücs
8.B Poddarg. hry- hádzaná, žiačky Adamčíková Kristína D 1.     Sokol
8.B Poddarg. hry- hádzaná, žiačky Bérešová Barbora D 1.     Sokol
8.B Štefánikova latka Lacková Michaela J 2.     Németh
8.C Poddarg. hry- hádzaná, žiačky Ramšáková Mária D 1.     Sokol
9.A Beh okolo Slanského hradu Adamčíková Zuzana J   1.   Németh
9.A Komenského latka Kožuchová Sára J 3.     Németh
9.A PH- atletika, 4x 60m Domaracký Dávid J, D 1.     Szücs
9.A PH- atletika, 4x 60m Girman Maroš J, D 1.     Szücs
9.A PH- atletika, beh na 300m Adamčíková Zuzana J 1.     Szücs
9.A PH- atletika, skok do diaľky Adamčíková Zuzana J 3.     Szücs
9.A PH- atletika, skok do výšky Kožuchová Sára J 1.     Szücs
9.A PH- atletika, vrh guľou Kolesárová Ivana J 2.     Szücs
9.A Poddarg. hry- atletika, žiaci Domaracký Dávid D 3.     Szücs
9.A Poddarg. hry- atletika, žiaci Eštu Alexej D 3.     Szücs
9.A Poddarg. hry- atletika, žiaci Girman Maroš D 3.     Szücs
9.A Poddarg. hry- atletika, žiačky Adamčíková Zuzana D 2.     Szücs
9.A Poddarg. hry- atletika, žiačky Kolesárová Ivana D 2.     Szücs
9.A Poddarg. hry- atletika, žiačky Kožuchová Sára D 2.     Szücs
9.A Poddarg. hry- futbal, žiaci Domaracký Dávid D 3.     Szücs
9.A Poddarg. hry- futbal, žiaci Girman Maroš D 3.     Szücs
9.A Poddarg. hry- hádzaná, žiačky Adamčíková Zuzana D 1.     Sokol
9.A Poddarg. hry- hádzaná, žiačky Kolesárová Ivana D 1.     Sokol
9.A Poddarg. hry- hádzaná, žiačky Kožuchová Sára D 1.     Sokol
9.A Poddarg. hry- hádzaná, žiačky Litváková Laura D 1.     Sokol
9.A Poddarg. hry- hádzaná, žiačky Vidová Zuzana D 1.     Sokol
9.A Štefánikova latka Domaracký Dávid J 2.     Németh
9.A Štefánikova latka Kožuchová Sára J 1.     Németh
9.B Beh okolo Slanského hradu Levický Adam J   1.   Németh
9.B PH- atletika, 4x 60m Levický Adam J, D 1.     Szücs
9.B PH- atletika, beh na 60m Levický Adam J 1.     Szücs
9.B Poddarg. hry- atletika, žiaci Gajič Goran D 3.     Szücs
9.B Poddarg. hry- atletika, žiaci Levický Adam D 3.     Szücs
9.B Poddarg. hry- futbal, žiaci Levický Adam D 3.     Szücs
9.B Poddarg. hry- futbal, žiaci Ňarjaš Patrik D 3.     Szücs
9.C PH- atletika, vrh guľou Zobalová Karin J 3.     Szücs
9.C Poddarg. hry- atletika, žiačky Zobalová Karin D 2.     Szücs
9.C Poddarg. hry- futbal, žiaci Bukaj Dávid D 3.     Szücs
9.C Poddarg. hry- hádzaná, žiačky Zobalová Karin D 1.     Sokol
9.C Výtvarná súťaž - Bohúňova paleta Puskasová Alexandra J     3. Tociková

Novinky

Kontakt

  • Základná škola
    M. R. Štefánika 910/51, 07501 Trebišov
  • Učtáreň: 056/6724223

Fotogaléria