Trieda |
Názov postupovej súťaže |
Meno |
Typ súťaže družstvo/jednotlivec |
OK |
KK |
SK |
Pripravoval |
7.B |
Biblia očami detí a mládeže- výtvarná súťaž |
Masniková Anastázia |
J |
1. |
3. |
|
Geletková |
7.D |
Biblia očami detí a mládeže- výtvarná súťaž |
Maďarová Laura |
J |
1. |
2. |
|
Geletková |
1.C |
Biblia očami detí a mládeže- výtvarná súťaž |
Čuchračová Emma |
J |
1. |
2. |
|
Geletková |
8.A |
Basketbal žiačok |
Zoššáková |
D |
1. |
|
|
Németh |
9.A |
Basketbal žiačok |
Kačalová |
D |
1. |
|
|
Németh |
9.A |
Basketbal žiačok |
Tóthová |
D |
1. |
|
|
Németh |
9.A |
Basketbal žiačok |
Čerňaková |
D |
1. |
|
|
Németh |
6.C |
Basketbal žiačok |
Hajduová |
D |
1. |
|
|
Németh |
8.C |
Basketbal žiačok |
Sokoliová |
D |
1. |
|
|
Németh |
8.B |
Basketbal žiačok |
Borčíková |
D |
1. |
|
|
Németh |
8.B |
Basketbal žiačok |
Suchá |
D |
1. |
|
|
Németh |
7.C |
Basketbal žiačok |
Burdová |
D |
1. |
|
|
Németh |
7.C |
Basketbal žiačok |
Knežová |
D |
1. |
|
|
Németh |
7.C |
Basketbal žiačok |
Naďová |
D |
1. |
|
|
Németh |
9.C |
Basketbal žiakov |
Lajoš |
D |
1. |
|
|
Németh |
9.A |
Basketbal žiakov |
Karvaš |
D |
1. |
|
|
Németh |
9.A |
Basketbal žiakov |
Kulín |
D |
1. |
|
|
Németh |
9.A |
Basketbal žiakov |
Neckár |
D |
1. |
|
|
Németh |
8.A |
Basketbal žiakov |
Jevoš |
D |
1. |
|
|
Németh |
8.A |
Basketbal žiakov |
Moroz |
D |
1. |
|
|
Németh |
7.C |
Basketbal žiakov |
Berecín |
D |
1. |
|
|
Németh |
7.A |
Basketbal žiakov |
Lešo P. |
D |
1. |
|
|
Németh |
7.A |
Basketbal žiakov |
Hlebaško |
D |
1. |
|
|
Németh |
9.B |
Basketbal žiakov |
Cabada |
D |
1. |
|
|
Németh |
9.A |
Street Basketbal žiakov |
Moroz |
D |
1. |
5. |
|
Sokol, Németh |
9.A |
Street Basketbal žiakov |
Karvaš |
D |
1. |
5. |
|
Sokol, Németh |
9.A |
Street Basketbal žiakov |
Neckár |
D |
1. |
5. |
|
Sokol, Németh |
9.C |
Street Basketbal žiakov |
Ivan |
D |
1. |
5. |
|
Sokol, Németh |
9.C |
Street Basketbal žiakov |
Lajoš |
D |
1. |
5. |
|
Sokol, Németh |
6.C |
Street Basketbal žiačky |
Hajduová |
D |
2. |
|
|
Sokol, Németh |
8.C |
Street Basketbal žiačky |
Sokoliová |
D |
2. |
|
|
Sokol, Németh |
8.A |
Street Basketbal žiačky |
Zoššáková |
D |
2. |
|
|
Sokol, Németh |
8.B |
Street Basketbal žiačky |
Borčiková |
D |
2. |
|
|
Sokol, Németh |
9.A |
Street Basketbal žiačky |
Čerňaková |
D |
2. |
|
|
Sokol, Németh |
9.C |
Cezpoľný beh žiaka |
Ivan |
D |
2. |
|
|
Németh |
9.A |
Cezpoľný beh žiaka |
Karvaš |
D |
2. |
|
|
Németh |
9.A |
Cezpoľný beh žiaka |
Neckár |
D |
2. |
|
|
Németh |
9.A |
Cezpoľný beh žiaka |
Karvaš |
J |
1. |
|
|
Németh |
8.B |
Cezpoľný beh žiačok |
Borčiková |
D |
2. |
|
|
Németh |
9.A |
Cezpoľný beh žiačok |
Tóthová |
D |
2. |
|
|
Németh |
9.C |
Cezpoľný beh žiačok |
Kolesnyková |
D |
2. |
|
|
Németh |
9.C |
Cezpoľný beh žiačok |
Kolesnyková |
J |
3. |
|
|
Németh |
8.A |
Atletika žiakov |
Poľacký |
D |
1. |
3. |
|
Németh |
8.A |
Atletika žiakov |
Tóth D. |
D |
1. |
3. |
|
Németh |
8.A |
Atletika žiakov |
Jevoš |
D |
1. |
3. |
|
Németh |
9.A |
Atletika žiakov |
Karvaš |
D |
1. |
3. |
|
Németh |
9.A |
Atletika žiakov |
Neckár |
D |
1. |
3. |
|
Németh |
9.C |
Atletika žiakov |
Ivan |
D |
1. |
3. |
|
Németh |
9.C |
Atletika žiakov |
Lajoš |
D |
1. |
3. |
|
Németh |
8.B |
Atletika žiačok |
Gergeľová |
D |
2. |
|
|
Németh |
8.A |
Atletika žiačok |
Zoššáková |
D |
2. |
|
|
Németh |
8.B |
Atletika žiačok |
Borčíková |
D |
2. |
|
|
Németh |
7.C |
Atletika žiačok |
Burdová |
D |
2. |
|
|
Németh |
7.C |
Atletika žiačok |
Knežová |
D |
2. |
|
|
Németh |
9.A |
Atletika žiačok |
Tóthová |
D |
2. |
|
|
Németh |
9.A |
Atletika žiakov- beh na 800 m |
Karvaš |
J |
1. |
1. |
|
Németh |
8.A |
Atletika žiakov- skok do výšky |
Jevoš |
J |
1. |
3. |
|
Németh |
9.C |
Atletika žiakov- skok do výšky |
Ivan |
J |
1. |
2. |
|
Németh |
9.A |
Atletika žiakov- hod kriket. loptičkou |
Karvaš |
J |
1. |
4. |
|
Németh |
9.C |
Atletika žiakov- skok do diaľky |
Ivan |
J |
2. |
4. |
|
Németh |
9.C |
Atletika žiakov- štafeta 4x60m |
Ivan |
D |
2. |
4. |
|
Németh |
9.A |
Atletika- štafeta 4x60m |
Karvaš |
D |
2. |
4. |
|
Németh |
8.A |
Atletika- štafeta 4x60m |
Poľacký |
D |
2. |
4. |
|
Németh |
9.A |
Atletika- štafeta 4x60m |
Neckár |
D |
2. |
4. |
|
Németh |
8.B |
Atletika žiačok- vrh guľou |
Gergeľová |
J |
1. |
|
|
Németh |
8.A |
Atletika žiačok- hod kriketovou loptičkou |
Zoššáková |
J |
2. |
|
|
Németh |
8.B |
Atletika žiačok- hod kriketovou loptičkou |
Gergeľová |
J |
1. |
|
|
Németh |
7.C |
Atletika žiačok- beh na 800 m |
Knežová |
J |
2. |
|
|
Németh |
7.C |
Atletika žiačok- skok do výšky |
Burdová |
J |
3. |
|
|
Németh |
7.C |
Atlatika žiačok- skok do diaľky |
Burdová |
J |
3. |
|
|
Németh |
9.A |
Atletika žiačok- skok do diaľky |
Tóthová |
J |
2. |
|
|
Németh |
7.C |
Štafeta 4x60m |
Burdová |
D |
2. |
|
|
Fárová |
7.C |
Štafeta 4x60m |
Knežová |
D |
2. |
|
|
Fárová |
8.A |
Štafeta 4x60m |
Zoššáková |
D |
2. |
|
|
Fárová |
9.A |
Štafeta 4x60m |
Tóthová |
D |
2. |
|
|
Fárová |
7.C |
Vybíjaná ZŠ 5.-7.ročník |
Burdová |
D |
1. |
1. |
|
Fárová |
7.C |
Vybíjaná ZŠ 5.-7.ročník |
Knežová |
D |
1. |
1. |
|
Fárová |
7.C |
Vybíjaná ZŠ 5.-7.ročník |
Naďová Alžbeta |
D |
1. |
1. |
|
Fárová |
7.C |
Vybíjaná ZŠ 5.-7.ročník |
Lajošová Nela |
D |
1. |
1. |
|
Fárová |
7.D |
Vybíjaná ZŠ 5.-7.ročník |
Maďarová Laura |
D |
1. |
1. |
|
Fárová |
7.D |
Vybíjaná ZŠ 5.-7.ročník |
Zuščaková Lívia |
D |
1. |
1. |
|
Fárová |
7.D |
Vybíjaná ZŠ 5.-7.ročník |
Petrová Lóra |
D |
1. |
1. |
|
Fárová |
6.A |
Vybíjaná ZŠ 5.-7.ročník |
Maňková |
D |
1. |
1. |
|
Fárová |
7.A |
Vybíjaná ZŠ 5.-7.ročník |
Domoradová |
D |
1. |
1. |
|
Fárová |
7.C |
Vybíjaná ZŠ 5.-7.ročník |
Kusová Terézia |
D |
1. |
1. |
|
Fárová |
9.A |
Bedminton žiakov |
Karvaš Šimon |
D |
1. |
4. |
|
Fárová |
8.A |
Bedminton žiakov |
Zamborský Peter |
D |
1. |
4. |
|
Fárová |
8.A |
Bedminton žiakov |
Tóth Denis |
D |
1. |
4. |
|
Fárová |
5.A |
Bedminton žiačok |
Poľacká Tamara |
D |
1. |
5. |
|
Fárová |
9.A |
Bedminton žiačok |
Tóthová Radka |
D |
1. |
5. |
|
Fárová |
8.A |
Atletika žiačok- hod kriketovou loptičkou |
Zoššáková |
D |
2. |
|
|
Németh |
8.B |
Atletika žiačok- hod kriketovou loptičkou |
Gergeľová |
D |
2. |
|
|
Németh |
4.B |
Timravina studnička |
Tačarová Viktória |
J |
1. |
|
2. |
Štefanová |
3.B |
Dobšinského Košice |
Demko Marko |
J |
|
1. |
|
Štefanová, Gumanová |
6.A |
Timravina studnička |
Kulinová Natália |
J |
2. |
|
|
Tothová |
9.A |
Olympiáda so slovenského jazyka |
Košarová Barbora |
J |
2. |
|
|
Tothová |
9.C |
Majstrovstvá Okresu v streľbe zo vzduchovej pušky- staršie žiačky |
Faťolová Katarína |
J |
3. |
|
|
CVČ-Sabolová |
6.A |
Majstrovstvá Okresu v streľbe zo vzduchovej pušky- mladšie žiačky |
Tačarová Laura |
J |
1. |
|
|
CVČ-Sabolová |
6.A |
Majstrovstvá Okresu v streľbe zo vzduchovej pušky- mladší žiaci |
Janok Samuel |
J |
1. |
|
|
CVČ-Sabolová |
6.A |
Majstrovstvá Okresu v streľbe so vzduchovej pušky- mladší žiaci Dr. |
Janok Samuel |
D |
1. |
|
|
CVČ-Sabolová |
6.A |
Majstrovstvá Okresu v streľbe so vzduchovej pušky- mladší žiaci Dr. |
Tačarová Laura |
D |
1. |
|
|
CVČ-Sabolová |
7.B |
Majstrovstvá Okresu v streľbe so vzduchovej pušky- mladší žiaci Dr. |
Barcalová Diana |
D |
1. |
|
|
CVČ-Sabolová |
9.B |
Majstrovstvá Okresu v streľbe so vzduchovej pušky- starší žiaci Dr. |
Bubeňko Florián |
D |
3. |
|
|
CVČ-Sabolová |
9.B |
Majstrovstvá Okresu v streľbe so vzduchovej pušky- starší žiaci Dr. |
Lednický Dominik |
D |
3. |
|
|
CVČ-Sabolová |
9.B |
Majstrovstvá Okresu v streľbe so vzduchovej pušky- starší žiaci Dr. |
Šimko Lukáš |
D |
3. |
|
|
CVČ-Sabolová |
9.C |
Majstrovstvá Okresu v streľbe so vzduchovej pušky- starší žiaci Dr. |
Faťolová Katarína |
D |
3. |
|
|
CVČ-Sabolová |
8.A |
Midivolejbal Ch- okr. Kolo |
Jevoš Dominik |
D |
3. |
|
|
Fárová |
8.A |
Midivolejbal Ch- okr. Kolo |
Tóth Denis |
D |
3. |
|
|
Fárová |
8.A |
Midivolejbal Ch- okr. Kolo |
Zámborský Peter |
D |
3. |
|
|
Fárová |
8.A |
Midivolejbal Ch- okr. Kolo |
Kožuch Nino |
D |
3. |
|
|
Fárová |
9.A |
Midivolejbal Ch- okr. Kolo |
Neckár Šimon |
D |
3. |
|
|
Fárová |
4.B |
Zemplin špiva a hutori |
Dlužanský Damián |
D |
2. |
|
|
Štefanová |
4.B |
Zemplin špiva a hutori |
Kováč Vito |
D |
2. |
|
|
Štefanová |
9.A |
Zemplin špiva a hutori |
Kačová Evelyn |
J |
2. |
|
|
Urmacher |
8.B |
Zemplin špiva a hutori |
Vargová Laura |
J |
3. |
|
|
Urmacher |
3.B |
Zemplin špiva a hutori |
Marošníková Bianka |
J |
3. |
|
|
Urmacher, Gumanová |
1.C |
Policajti v našom meste |
Brynzey Bianka |
J |
1. |
1. |
|
Ilošvayová |
7.B |
Technivká olympiáda |
Malečický Juraj |
J |
3. |
|
|
Kundrák |
5.A |
Matematická olympiáda |
Malčická Ema |
J |
1. |
|
|
Jurašková |
5.A |
Matematická olympiáda |
Ledl Maximilián |
J |
2. |
|
|
Jurašková |
7.A |
Šaliansky Maťko |
Semková Leila |
J |
1. |
|
|
Tothová |
3.B |
Šaliansky Maťko |
Demko Marko |
J |
1. |
|
|
Gumanová, Štefanová |
4.B |
Šaliansky Maťko |
Kurák Lukas Oliver |
J |
1. |
3. |
|
Štefanová |
9.C |
Biologická olympiáda |
Kiš-Petyová Bianka |
J |
2. |
|
|
Zbojovská |
7.A |
Dejepisná olympiáda |
Dufincová Nina |
J |
2. |
|
|
Kocáková |
7.A |
Dejepisná olympiáda |
Domoradová Natália |
J |
3. |
|
|
Kocáková |
9.A |
Dejepisná olympiáda |
Maďarová Tamara |
J |
3. |
|
|
Kocáková |
6.A |
Okresná strelecká liga |
Tačarová Laura |
D |
2. |
|
|
CVČ-Sabolová |
6.A |
Okresná strelecká liga |
Janok Samuel |
D |
2. |
|
|
CVČ-Sabolová |
7.B |
Okresná strelecká liga |
Barcalová Diana |
D |
2. |
|
|
CVČ-Sabolová |
5.B |
Okresná strelecká liga |
Serbin Branko |
D |
2. |
|
|
CVČ-Sabolová |
7.A |
Okresná strelecká liga |
Koščáková Rebeka |
D |
3. |
|
|
CVČ-Sabolová |
8.A |
Okresná strelecká liga |
Mackanič Oliver |
D |
3. |
|
|
CVČ-Sabolová |
8.B |
Okresná strelecká liga |
Vereščák Martin |
D |
3. |
|
|
CVČ-Sabolová |
9.B |
Okresná strelecká liga |
Bubeňko Florián |
D |
3. |
|
|
CVČ-Sabolová |
4.B |
Hviezdoslavov Kubín |
Valcerová Vivienne |
J |
1. |
|
|
Štefanová |
4.B |
Hviezdoslavov Kubín |
Tačarová Viktória |
J |
1. |
|
|
Štefanová |
4.B |
Hviezdoslavov Kubín |
DRK Mirašik |
D |
1. |
|
|
Štefanová |
3.C |
Pytagoriáda |
Jurašková Barbora |
J |
3. |
|
|
Vincejová |
5.A |
Pytagoriáda |
Košara Richard |
J |
1. |
|
|
Jurašková |
9.A |
Čo vieš o hviezdach? |
Bérešová Michaela |
J |
1. |
|
|
Lešková (hvezdáreň) |
5.A |
Čo vieš o hviezdach? |
Malčická Ema |
J |
3. |
|
|
Kaľavská |
5.B |
Biblická olympiáda- GR |
Lovásová Sofia |
D |
1. |
1. |
8. |
Geletková |
7.B |
Biblická olympiáda- GR |
Hamžiková Viktória |
D |
1. |
1. |
8. |
Geletková |
7.D |
Biblická olympiáda- GR |
Maďarová Laura |
D |
1. |
1. |
8. |
Geletková |
7.A |
Biblická olympiáda- RIM |
Koščaková Rebeka |
D |
1. |
|
|
Karičková |
7.A |
Biblická olympiáda- RIM |
Obrinová Deborah |
D |
1. |
|
|
Karičková |
7.C |
Biblická olympiáda- RIM |
Domaracký Martin |
D |
1. |
|
|
Karičková |
9.A |
Geografická olympiáda |
Biačko Viktor |
J |
2. |
|
|
Kaľavská |
9.A |
Geografická olympiáda |
Berešová Michaela |
J |
3. |
|
|
Kaľavská |
|
Basketbal- chlapci |
|
D |
1. |
|
|
Németh |
|
Basketbal- dievčatá |
|
D |
1. |
|
|
Németh |
6.A |
Vybíjaná- dievčatá |
Majovská |
D |
1. |
|
|
Fárová |
6.A |
Vybíjaná- dievčatá |
Maňková |
D |
1. |
|
|
Fárová |
7.A |
Vybíjaná- dievčatá |
Domorádová |
D |
1. |
|
|
Fárová |
7.D |
Vybíjaná- dievčatá |
Petrová Lóra |
D |
1. |
|
|
Fárová |
7.D |
Vybíjaná- dievčatá |
Sorochan Sofia |
D |
1. |
|
|
Fárová |
7.D |
Vybíjaná- dievčatá |
Maďarová Laura |
D |
1. |
|
|
Fárová |
7.D |
Vybíjaná- dievčatá |
Zuščaková Lívia |
D |
1. |
|
|
Fárová |
7.C |
Vybíjaná- dievčatá |
Lajošová |
D |
1. |
|
|
Fárová |
7.C |
Vybíjaná- dievčatá |
Naďová Alžbeta |
D |
1. |
|
|
Fárová |
7.C |
Vybíjaná- dievčatá |
Kasová |
D |
1. |
|
|
Fárová |
7.C |
Vybíjaná- dievčatá |
Knežová |
D |
1. |
|
|
Fárová |
7.C |
Vybíjaná- dievčatá |
Burdová |
D |
1. |
|
|
Fárová |
5.A |
Bedminton- dievčatá |
Poľacká Tamara |
D |
1. |
|
|
Fárová |
9.A |
Bedminton- dievčatá |
Tóthová Radka |
D |
1. |
|
|
Fárová |
8.A |
Bedminton- chlapci |
Zámborský Peter |
D |
1. |
|
|
Fárová |
8.A |
Bedminton- chlapci |
Tóth D. |
D |
1. |
|
|
Fárová |
9.A |
Bedminton- chlapci |
Karvaš Šimon |
D |
1. |
|
|
Fárová |
9.A |
Hviezdoslavov Kubín |
Koščáková Rebeka |
J |
2. |
|
|
Tothová |
6.A |
Hviezdoslavov Kubín |
Kulinová Natália |
J |
2. |
|
|
|
5.A |
Čo vieš o hviezdach? |
Malčická Ema |
J |
|
3. |
|
Kaľavská, Lešková |
9.A |
Čo vieš o hviezdach? |
Berešová Michaela |
J |
|
1. |
|
Lešková |
4.B |
Hviezdoslavov Kubín |
Valcerová Vivienne |
J |
|
2. |
|
Štefanová |
4.B |
Hviezdoslavov Kubín |
DRK Mirašik |
D |
|
2. |
|
Štefanová |
9.A |
Chemická olympiáda |
Grecula |
J |
2. |
|
|
Belasová |
9.A |
Chemická olympiáda |
Berešová |
J |
1. |
|
|
Belasová |
7.A |
Biologická olympiáda |
Koščáková |
J |
2. |
|
|
Belasová |
3.C |
Biblia očami detí a mládeže- výtvarná súťaž |
Jurašková Barbora |
J |
1. |
3. |
|
Geletková |
2.B |
PLAVECKÝ 3-BOJ |
Krištof Michal |
J |
|
2. |
|
Farová, Zubková |
3.C |
PLAVECKÝ 3-BOJ |
Farová Eliška |
J |
|
2. |
|
Farová, Zubková |
4.C |
PLAVECKÝ 3-BOJ |
Petro Simon |
D |
|
3. |
|
Farová, Zubková |
2.B |
PLAVECKÝ 3-BOJ |
Krištof Michal |
D |
|
3. |
|
Farová, Zubková |
3.C |
PLAVECKÝ 3-BOJ |
Farová Eliška |
D |
|
3. |
|
Farová, Zubková |
3.B |
PLAVECKÝ 3-BOJ |
Serbailo Sofia |
D |
|
3. |
|
Farová, Zubková |
8.A |
Matematická olympiáda |
Garanská R. |
J |
1. |
|
|
Matysová |