Trieda |
Názov postupovej súťaže |
Meno |
Typ súťaže družstvo/jednotlivec |
OK |
KK |
SK |
Pripravoval |
7.C |
Atletika žiačok- skok do diaľky |
Burdová Soňa |
J |
3. |
|
|
Németh |
9.A |
Atletika- štafeta 4x60m |
Karvaš Šimon |
D |
2. |
4. |
|
Németh |
9.A |
Atletika- štafeta 4x60m |
Neckár Šimon |
D |
2. |
4. |
|
Németh |
8.A |
Atletika- štafeta 4x60m |
Poľacký Samuel |
D |
2. |
4. |
|
Németh |
8.B |
Atletika žiačok |
Borčíková Ema |
D |
2. |
|
|
Németh |
7.C |
Atletika žiačok |
Burdová Soňa |
D |
2. |
|
|
Németh |
8.B |
Atletika žiačok |
Gergeľová Vivien |
D |
2. |
|
|
Németh |
7.C |
Atletika žiačok |
Knežová Jana |
D |
2. |
|
|
Németh |
9.A |
Atletika žiačok |
Tóthová Radka |
D |
2. |
|
|
Németh |
8.A |
Atletika žiačok |
Zoššáková Ružena |
D |
2. |
|
|
Németh |
7.C |
Atletika žiačok- beh na 800 m |
Knežová Jana |
J |
2. |
|
|
Németh |
8.B |
Atletika žiačok- hod kriketovou loptičkou |
Gergeľová Vivien |
J |
1. |
|
|
Németh |
8.B |
Atletika žiačok- hod kriketovou loptičkou |
Gergeľová Vivien |
D |
2. |
|
|
Németh |
8.A |
Atletika žiačok- hod kriketovou loptičkou |
Zoššáková Ružena |
J |
2. |
|
|
Németh |
8.A |
Atletika žiačok- hod kriketovou loptičkou |
Zoššáková Ružena |
D |
2. |
|
|
Németh |
9.A |
Atletika žiačok- skok do diaľky |
Tóthová Radka |
J |
2. |
|
|
Németh |
7.C |
Atletika žiačok- skok do výšky |
Burdová Soňa |
J |
3. |
|
|
Németh |
8.B |
Atletika žiačok- vrh guľou |
Gergeľová Vivien |
J |
1. |
|
|
Németh |
9.C |
Atletika žiakov |
Ivan Peter |
D |
1. |
3. |
|
Németh |
8.A |
Atletika žiakov |
Jevoš Dominik |
D |
1. |
3. |
|
Németh |
9.A |
Atletika žiakov |
Karvaš Šimon |
D |
1. |
3. |
|
Németh |
9.C |
Atletika žiakov |
Lajoš Samuel |
D |
1. |
3. |
|
Németh |
9.A |
Atletika žiakov |
Neckár Šimon |
D |
1. |
3. |
|
Németh |
8.A |
Atletika žiakov |
Poľacký Samuel |
D |
1. |
3. |
|
Németh |
8.A |
Atletika žiakov |
Tóth Denis |
D |
1. |
3. |
|
Németh |
9.A |
Atletika žiakov- beh na 800 m |
Karvaš Šimon |
J |
1. |
1. |
|
Németh |
9.A |
Atletika žiakov- hod kriket. loptičkou |
Karvaš Šimon |
J |
1. |
4. |
|
Németh |
9.C |
Atletika žiakov- skok do diaľky |
Ivan Peter |
J |
2. |
4. |
|
Németh |
9.C |
Atletika žiakov- skok do výšky |
Ivan Peter |
J |
1. |
2. |
|
Németh |
8.A |
Atletika žiakov- skok do výšky |
Jevoš Dominik |
J |
1. |
3. |
|
Németh |
9.C |
Atletika žiakov- štafeta 4x60m |
Ivan Peter |
D |
2. |
4. |
|
Németh |
8.B |
Basketbal- dievčatá |
Borčíková Ema |
D |
1. |
|
|
Németh |
7.C |
Basketbal- dievčatá |
Burdová Soňa |
D |
1. |
|
|
Németh |
6.C |
Basketbal- dievčatá |
Hajduová Chiara Zoe |
D |
1. |
|
|
Németh |
9.A |
Basketbal- dievčatá |
Kačalová Tatiana |
D |
1. |
|
|
Németh |
7.C |
Basketbal- dievčatá |
Knežová Jana |
D |
1. |
|
|
Németh |
7.C |
Basketbal- dievčatá |
Naďová Alžbeta |
D |
1. |
|
|
Németh |
8.C |
Basketbal- dievčatá |
Sokoliová Saskia |
D |
1. |
|
|
Németh |
8.B |
Basketbal- dievčatá |
Suchá Vanda |
D |
1. |
|
|
Németh |
9.A |
Basketbal- dievčatá |
Tóthová Radka |
D |
1. |
|
|
Németh |
8.A |
Basketbal- dievčatá |
Zoššáková Ružena |
D |
1. |
|
|
Németh |
7.C |
Basketbal- chlapci |
Berecin Damián |
D |
1. |
|
|
Németh |
9.B |
Basketbal- chlapci |
Cabada Adam |
D |
1. |
|
|
Németh |
7.A |
Basketbal- chlapci |
Hlebaško Juraj |
D |
1. |
|
|
Németh |
8.A |
Basketbal- chlapci |
Jevoš Dominik |
D |
1. |
|
|
Németh |
9.A |
Basketbal- chlapci |
Karvaš Šimon |
D |
1. |
|
|
Németh |
9.A |
Basketbal- chlapci |
Kulín Patrik |
D |
1. |
|
|
Németh |
9.C |
Basketbal- chlapci |
Lajoš Samuel |
D |
1. |
|
|
Németh |
7.A |
Basketbal- chlapci |
Lešo Peter |
D |
1. |
|
|
Németh |
8.A |
Basketbal- chlapci |
Moroz Samuel |
D |
1. |
|
|
Németh |
9.A |
Basketbal- chlapci |
Neckár Šimon |
D |
1. |
|
|
Németh |
5.A |
Bedminton - dievčatá |
Poľacká Tamara |
D |
1. |
|
|
Farová |
9.A |
Bedminton- chlapci |
Karvaš Šimon |
D |
1. |
|
|
Farová |
8.A |
Bedminton- chlapci |
Tóth Denis |
D |
1. |
|
|
Farová |
8.A |
Bedminton- chlapci |
Zámborský Peter |
D |
1. |
|
|
Farová |
5.A |
Bedminton žiačok |
Poľacká Tamara |
D |
1. |
5. |
|
Farová |
9.A |
Bedminton žiačok |
Tóthová Radka |
D |
1. |
5. |
|
Farová |
9.A |
Bedminton žiakov |
Karvaš Šimon |
D |
1. |
4. |
|
Farová |
8.A |
Bedminton žiakov |
Tóth Denis |
D |
1. |
4. |
|
Farová |
8.A |
Bedminton žiakov |
Zámborský Peter |
D |
1. |
4. |
|
Farová |
1.C |
Biblia očami detí a mládeže- výtvarná súťaž |
Čuchráčová Emma |
J |
1. |
2. |
|
Geletková |
3.C |
Biblia očami detí a mládeže- výtvarná súťaž |
Jurašková Barbora |
J |
1. |
3. |
|
Geletková |
7.D |
Biblia očami detí a mládeže- výtvarná súťaž |
Maďarová Laura |
J |
1. |
2. |
|
Geletková |
7.B |
Biblia očami detí a mládeže- výtvarná súťaž |
Masniková Anastázia |
J |
1. |
3. |
|
Geletková |
7.B |
Biblická olympiáda- GR |
Hamžiková Viktória |
D |
1. |
1. |
8. |
Geletková |
5.B |
Biblická olympiáda- GR |
Lovásová Sofia |
D |
1. |
1. |
8. |
Geletková |
7.D |
Biblická olympiáda- GR |
Maďarová Laura |
D |
1. |
1. |
8. |
Geletková |
7.C |
Biblická olympiáda- RIM |
Domaracký Martin |
D |
1. |
|
|
Karičková |
7.A |
Biblická olympiáda- RIM |
Koščáková Rebeka |
D |
1. |
|
|
Karičková |
7.A |
Biblická olympiáda- RIM |
Obrinová Deborah |
D |
1. |
|
|
Karičková |
9.C |
Biologická olympiáda |
Kiš-Petyová Bianka |
J |
2. |
|
|
Zbojovská |
7.A |
Biologická olympiáda |
Koščáková Rebeka |
J |
2. |
|
|
Belasová |
9.A |
Cezpoľný beh |
Karvaš Šimon |
D |
2. |
|
|
Németh |
9.A |
Cezpoľný beh |
Karvaš Šimon |
J |
1. |
|
|
Németh |
9.A |
Cezpoľný beh |
Neckár Šimon |
D |
2. |
|
|
Németh |
8.B |
Cezpoľný beh žiačok |
Borčíková Ema |
D |
2. |
|
|
Németh |
9.C |
Cezpoľný beh žiačok |
Kolesnyková Yelizaveta |
D |
2. |
|
|
Németh |
9.C |
Cezpoľný beh žiačok |
Kolesnyková Yelizaveta |
J |
3. |
|
|
Németh |
9.A |
Cezpoľný beh žiačok |
Tóthová Radka |
D |
2. |
|
|
Németh |
9.C |
Cezpoľný beh žiaka |
Ivan Peter |
D |
2. |
|
|
Németh |
9.A |
Čo vieš o hviezdach? |
Bérešová Michaela |
J |
1. |
1. |
|
Lešková |
5.A |
Čo vieš o hviezdach? |
Malčická Ema |
J |
3. |
3. |
|
Kaľavská |
7.A |
Dejepisná olympiáda |
Domorádová Natália |
J |
3. |
|
|
Kocáková |
7.A |
Dejepisná olympiáda |
Dufincová Nina |
J |
2. |
|
|
Kocáková |
9.A |
Dejepisná olympiáda |
Maďarová Tamara |
J |
3. |
|
|
Kocáková |
6.A |
Dejepisná olympiáda |
Figeľ Patrik |
J |
1. |
|
|
Kocáková |
6.A |
Dejepisná olympiáda |
Jozefiová Liliana |
J |
3. |
|
|
Kocáková |
1.B |
Dobre je v záhrade - výtvarná súťaž |
Dančáková Sofia |
J |
3. |
|
|
Lučanská |
3.B |
Dobšinského Košice |
Demko Marko |
J |
|
1. |
|
Štefanová, Gumanová |
9.A |
Geografická olympiáda |
Bérešová Michaela |
J |
3. |
|
|
Kaľavská |
9.A |
Geografická olympiáda |
Biačko Viktor |
J |
2. |
|
|
Kaľavská |
5.A |
Geografická olympiáda |
Košara Richard |
J |
1. |
|
|
Kaľavská |
9.A |
Hviezdoslavov Kubín |
Koščáková Rebeka |
J |
2. |
|
|
Tothová |
6.A |
Hviezdoslavov Kubín |
Kulínová Natália |
J |
2. |
|
|
Trella |
4.B |
Hviezdoslavov Kubín |
Tačárová Viktória |
J |
1. |
|
|
Štefanová |
4.B |
Hviezdoslavov Kubín |
Valcerová Vivienne |
J |
|
2. |
|
Štefanová |
4.B |
Hviezdoslavov Kubín - detský recitačný kolektív |
Danková Ema |
D |
1. |
2. |
|
Štefanová |
4.B |
Hviezdoslavov Kubín - detský recitačný kolektív |
Hrešková Eliška |
D |
1. |
2. |
|
Štefanová |
4.B |
Hviezdoslavov Kubín - detský recitačný kolektív |
Jakubócová Liliana |
D |
1. |
2. |
|
Štefanová |
4.B |
Hviezdoslavov Kubín - detský recitačný kolektív |
Bardzáková jazmína |
D |
1. |
2. |
|
Štefanová |
4.B |
Hviezdoslavov Kubín - detský recitačný kolektív |
Jeneiová Tamara |
D |
1. |
2. |
|
Štefanová |
4.B |
Hviezdoslavov Kubín - detský recitačný kolektív |
Kurák Lukas Oliver |
D |
1. |
2. |
|
Štefanová |
4.B |
Hviezdoslavov Kubín - detský recitačný kolektív |
Majorošová Nella |
D |
1. |
2. |
|
Štefanová |
4.B |
Hviezdoslavov Kubín - detský recitačný kolektív |
Michalčík Tobias |
D |
1. |
2. |
|
Štefanová |
4.B |
Hviezdoslavov Kubín - detský recitačný kolektív |
Oprysková Simona |
D |
1. |
2. |
|
Štefanová |
4.B |
Hviezdoslavov Kubín - detský recitačný kolektív |
Rovňanová Hana |
D |
1. |
2. |
|
Štefanová |
4.B |
Hviezdoslavov Kubín - detský recitačný kolektív |
Šimaiová Tereza |
D |
1. |
2. |
|
Štefanová |
4.B |
Hviezdoslavov Kubín - detský recitačný kolektív |
Tačárová Viktórua |
D |
1. |
2. |
|
Štefanová |
4.B |
Hviezdoslavov Kubín - detský recitačný kolektív |
Valcerová Vivienne |
D |
1. |
2. |
|
Štefanová |
9.A |
Chemická olympiáda |
Bérešová Michaela |
J |
1. |
|
|
Belasová |
9.A |
Chemická olympiáda |
Grecula Patrik |
J |
2. |
|
|
Belasová |
7.B |
Majstrovstvá okresu v streľbe so vzduchovej pušky- mladší žiaci Dr. |
Barcalová Diana |
D |
1. |
|
|
Sabolová |
9.B |
Majstrovstvá okresu v streľbe so vzduchovej pušky- mladší žiaci Dr. |
Bubeňko Florián |
D |
3. |
|
|
Sabolová |
9.C |
Majstrovstvá okresu v streľbe so vzduchovej pušky- mladší žiaci Dr. |
Faťolová Katarína |
D |
3. |
|
|
Sabolová |
9.C |
Majstrovstvá okresu v streľbe so vzduchovej pušky- mladší žiaci Dr. |
Faťolová Katarína |
J |
3. |
|
|
Sabolová |
6.A |
Majstrovstvá okresu v streľbe so vzduchovej pušky- mladší žiaci Dr. |
Janok Samuel |
D |
1. |
|
|
Sabolová |
6.A |
Majstrovstvá okresu v streľbe so vzduchovej pušky- mladší žiaci Dr. |
Janok Samuel |
J |
1. |
|
|
Sabolová |
9.B |
Majstrovstvá okresu v streľbe so vzduchovej pušky- mladší žiaci Dr. |
Lednický Dominik |
D |
3. |
|
|
Sabolová |
9.B |
Majstrovstvá okresu v streľbe so vzduchovej pušky- mladší žiaci Dr. |
Šimko Lukáš |
D |
3. |
|
|
Sabolová |
6.A |
Majstrovstvá okresu v streľbe so vzduchovej pušky- mladší žiaci Dr. |
Tačárová Laura |
J |
1. |
|
|
Sabolová |
6.A |
Majstrovstvá okresu v streľbe so vzduchovej pušky- mladší žiaci Dr. |
Tačárová Laura |
D |
1. |
|
|
Sabolová |
8.A |
Matematická olympiáda |
Garanská Rebeka |
J |
1. |
|
|
Matysová |
5.A |
Matematická olympiáda |
Ledl Maximilián |
J |
2. |
|
|
Jurašková |
5.A |
Matematická olympiáda |
Malčická Ema |
J |
1. |
|
|
Jurašková |
8.A |
Midivolejbal - chlapci |
Jevoš Dominik |
D |
3. |
|
|
Farová |
8.A |
Midivolejbal - chlapci |
Kožuch Nino |
D |
3. |
|
|
Farová |
9.A |
Midivolejbal - chlapci |
Neckár Šimon |
D |
3. |
|
|
Farová |
8.A |
Midivolejbal - chlapci |
Tóth Denis |
D |
3. |
|
|
Farová |
8.A |
Midivolejbal - chlapci |
Zámborský Peter |
D |
3. |
|
|
Fárová |
7.D |
Miniliga ZŠ v stolnom tenise o Putovný pohár primátora mesta Trebišov šk. r. 2022/23- 11.ročník |
Pilar Peter |
D |
1. |
|
|
Sokol |
6.A |
Miniliga ZŠ v stolnom tenise o Putovný pohár primátora mesta Trebišov šk. r. 2022/23- 11.ročník |
Švec Rastislav |
D |
1. |
|
|
Sokol |
8.A |
Miniliga ZŠ v stolnom tenise o Putovný pohár primátora mesta Trebišov šk. r. 2022/23- 11.ročník |
Peter Zámborský |
D |
1. |
|
|
Sokol |
9.A |
Miniliga ZŠ v stolnom tenise o Putovný pohár primátora mesta Trebišov šk. r. 2022/23- 11.ročník |
Karvaš Šimon |
D |
1. |
|
|
Sokol |
5.A |
Miniliga ZŠ v stolnom tenise o Putovný pohár primátora mesta Trebišov šk. r. 2022/23- 11.ročník |
Košara Richard |
D |
1. |
|
|
Sokol |
6.A |
Návrh poštovej známky |
Maňková Simona |
J |
3. |
|
|
Tociková |
1.C |
Návrh poštovej známky |
Kurtošová Anna |
J |
1. |
|
|
Ilošvayová |
7.B |
Okresná strelecká liga |
Barcalová Diana |
D |
2. |
|
|
Sabolová |
9.B |
Okresná strelecká liga |
Bubeňko Florián |
D |
3. |
|
|
Sabolová |
6.A |
Okresná strelecká liga |
Janok Samuel |
D |
2. |
|
|
Sabolová |
7.A |
Okresná strelecká liga |
Koščáková Rebeka |
D |
3. |
|
|
Sabolová |
8.A |
Okresná strelecká liga |
Mackanič Oliver |
D |
3. |
|
|
Sabolová |
5.B |
Okresná strelecká liga |
Serbin Branko |
D |
2. |
|
|
Sabolová |
6.A |
Okresná strelecká liga |
Tačárová Laura |
D |
2. |
|
|
Sabolová |
8.B |
Okresná strelecká liga |
Vereščák Martin |
D |
3. |
|
|
Sabolová |
9.A |
Olympiáda so slovenského jazyka |
Košarová Barbora |
J |
2. |
|
|
Tothová |
3.C |
Plavecký trojboj |
Farová Eliška |
J |
|
2. |
|
Farová, Zubková |
3.C |
Plavecký trojboj |
Farová Eliška |
D |
|
3. |
|
Farová, Zubková |
2.B |
Plavecký trojboj |
Krištof Michal |
J |
|
2. |
|
Farová, Zubková |
2.B |
Plavecký trojboj |
Krištof Michal |
D |
|
3. |
|
Farová, Zubková |
3.B |
Plavecký trojboj |
Serbailo Sofia |
D |
|
3. |
|
Farová, Zubková |
4.C |
Plevecká trojboj |
Petro Simon |
D |
|
3. |
|
Farová, Zubková |
1.C |
Policajti v našom meste - výtvarná súťaž |
Brynzey Bianka |
J |
1. |
1. |
|
Ilošvayová |
3.C |
Pytagoriáda |
Jurašková Barbora |
J |
3. |
|
|
Vincejová |
5.A |
Pytagoriáda |
Košara Richard |
J |
1. |
|
|
Jurašková |
3.C |
Slávik Slovenska |
Baranišinová Zoja |
J |
3. |
|
|
Urmacher |
9.A |
Slávik Slovenska |
Kačová Evelyn |
J |
3. |
|
|
Urmacher |
9.C |
Street basketbal - žiaci |
Ivan Peter |
D |
1. |
5. |
|
Sokol, Németh |
9.A |
Street basketbal - žiaci |
Karvaš Šimon |
D |
1. |
5. |
|
Sokol, Németh |
9.C |
Street basketbal - žiaci |
Lajoš Samuel |
D |
1. |
5. |
|
Sokol, Németh |
8.A |
Street basketbal - žiaci |
Moroz Samuel |
D |
1. |
5. |
|
Sokol, Németh |
9.A |
Street basketbal - žiaci |
Neckár Šimon |
D |
1. |
5. |
|
Sokol, Németh |
8.B |
Street basketbal- žiačky |
Borčíková Ema |
D |
2. |
|
|
Sokol, Németh |
9.A |
Street basketbal- žiačky |
Čerňáková Sára |
D |
2. |
|
|
Sokol, Németh |
6.C |
Street basketbal- žiačky |
Hajduová Chiara Zoe |
D |
2. |
|
|
Sokol, Németh |
8.C |
Street basketbal- žiačky |
Sokoliová Saskia |
D |
2. |
|
|
Sokol, Németh |
8.A |
Street basketbal- žiačky |
Zoššáková Ružena |
D |
2. |
|
|
Sokol, Németh |
3.B |
Šaliansky Maťko |
Demko Marko |
J |
1. |
|
|
Gumanová, Štefanová |
4.B |
Šaliansky Maťko |
Kurák Lukas Oliver |
J |
1. |
3. |
|
Štefanová |
7.A |
Šaliansky Maťko |
Semková Leila |
J |
1. |
|
|
Tothová |
7.C |
Štafeta 4x60m |
Burdová Soňa |
D |
2. |
|
|
Farová |
7.C |
Štafeta 4x60m |
Knežová Jana |
D |
2. |
|
|
Farová |
9.A |
Štafeta 4x60m |
Tóthová Radka |
D |
2. |
|
|
Farová |
8.A |
Štafeta 4x60m |
Zoššáková Ružena |
D |
2. |
|
|
Farová |
7.B |
Technická olympiáda |
Malčický Juraj |
J |
3. |
|
|
Kundrák |
6.A |
Timravina studnička |
Kulínová Natália |
J |
2. |
|
|
Tothová |
4.B |
Timravina studnička |
Tačárová Viktória |
J |
1. |
|
2. |
Štefanová |
4.A |
Vesmír a slnečná sústava |
Olesíková Emma Vanesa |
D |
1. |
|
|
Lapitková |
4.B |
Vesmír a slnečná sústava |
Michalčík Tobias |
D |
1. |
|
|
Lapitková |
4.B |
Vesmír a slnečná sústava |
Danková Ema |
D |
3. |
|
|
Lapitková |
4.A |
Vesmír a slnečná sústava |
Podracká Rebeka |
D |
3. |
|
|
Lapitková |
7.C |
Vybíjaná žiačok 5.-7. roč. |
Burdová Soňa |
D |
1. |
1. |
7. |
Fárová |
7.A |
Vybíjaná žiačok 5.-7. roč. |
Domorádová Natália |
D |
1. |
1. |
7. |
Farová |
7.C |
Vybíjaná žiačok 5.-7. roč. |
Knežová Silvia |
D |
1. |
1. |
7. |
Farová |
7.C |
Vybíjaná žiačok 5.-7. roč. |
Kusová Terézia |
D |
1. |
1. |
7. |
Farová |
7.C |
Vybíjaná žiačok 5.-7. roč. |
Lajošová Nela |
D |
1. |
1. |
7. |
Farová |
7.D |
Vybíjaná žiačok 5.-7. roč. |
Maďarová Laura |
D |
1. |
1. |
7. |
Farová |
6.A |
Vybíjaná žiačok 5.-7. roč. |
Majovská Kristína |
D |
1. |
1. |
7. |
Fárová |
6.A |
Vybíjaná žiačok 5.-7. roč. |
Maňková Simona |
D |
1. |
1. |
7. |
Farová |
7.C |
Vybíjaná žiačok 5.-7. roč. |
Naďová Alžbeta |
D |
1. |
1. |
7. |
Farová |
5.A |
Vybíjaná žiačok 5.-7. roč. |
Naďová Viktória |
D |
1. |
1. |
7. |
Farová, Zubková |
7.D |
Vybíjaná žiačok 5.-7. roč. |
Petrová Lóra |
D |
1. |
1. |
7. |
Farová |
7.D |
Vybíjaná žiačok 5.-7. roč. |
Sorochan Sofia |
D |
1. |
1. |
7. |
Farová |
7.D |
Vybíjaná žiačok 5.-7. roč. |
Zuščáková Lívia |
D |
1. |
1. |
7. |
Farová |
8.B |
Zdravá výživa - výtvarná súťaž |
Verbová Erika |
|
|
|
2. |
Tociková |
4.B |
Zemplin špiva a hutori |
Dlužanský Damián |
D |
2. |
|
|
Štefanová |
9.A |
Zemplin špiva a hutori |
Kačová Evelyn |
J |
2. |
|
|
Urmacher |
4.B |
Zemplin špiva a hutori |
Kováč Vito |
D |
2. |
|
|
Štefanová |
3.B |
Zemplin špiva a hutori |
Marošníková Bianka |
J |
3. |
|
|
Urmacher, Gumanová |
8.B |
Zemplin špiva a hutori |
Vargová Laura |
J |
3. |
|
|
Urmacher |