Trieda |
Názov súťaže |
Meno |
OK |
KK |
SK |
Pripravoval |
2.A |
Vesmír očami detí - výtvarná súťaž |
Savková Zoja |
2. |
|
|
Kavuľová |
3.B |
Šaliansky Maťko |
Kulinová Natália |
2. |
|
|
Kocáková |
3.B |
Stolný tenis |
Švec Rastislav |
1. |
|
|
Sokol |
3.C |
Štafetový crosový cezpoľný beh |
Jevošová Ema |
|
3. |
|
Zubková, Zámborská |
4.A |
Vybíjaná mladších žiakov ZŠ |
Bindasová Karolína |
1. |
|
|
Mačugová, Ilošvayová |
4.A |
Vybíjaná mladších žiakov ZŠ |
Domorádová Natália |
1. |
|
|
Mačugová, Ilošvayová |
4.A |
Vybíjaná mladších žiakov ZŠ |
Sinčáková Sára |
1. |
|
|
Mačugová, Ilošvayová |
4.A |
Vybíjaná mladších žiakov ZŠ |
Kobzoš Sebastián |
1. |
|
|
Mačugová, Ilošvayová |
4.A |
Vybíjaná mladších žiakov ZŠ |
Pilár Peter |
1. |
|
|
Mačugová, Ilošvayová |
4.A |
Vybíjaná mladších žiakov ZŠ |
Krištan Pavol |
1. |
|
|
Mačugová, Ilošvayová |
4.A |
Vybíjaná mladších žiakov ZŠ |
Štepán Ľuboš |
1. |
|
|
Mačugová, Ilošvayová |
4.B |
Vybíjaná mladších žiakov ZŠ |
Jurčáková Alexandra |
1. |
|
|
Mačugová, Ilošvayová |
4.B |
Vybíjaná mladších žiakov ZŠ |
Obrinová Deborah |
1. |
|
|
Mačugová, Ilošvayová |
4.B |
Vybíjaná mladších žiakov ZŠ |
Štefan Sebastián |
1. |
|
|
Mačugová, Ilošvayová |
4.B |
Vybíjaná mladších žiakov ZŠ |
Telepčák Matúš |
1. |
|
|
Mačugová, Ilošvayová |
4.C |
Štafetový crosový cezpoľný beh |
Babičová Barbora |
|
3. |
|
Zubková, Zámborská |
4.C |
Vybíjaná mladších žiakov ZŠ |
Burdová Soňa |
1. |
|
|
Mačugová, Ilošvayová |
4.C |
Vybíjaná mladších žiakov ZŠ |
Hlebaško Juraj |
1. |
|
|
Mačugová, Ilošvayová |
5.A |
Štafetový crosový cezpoľný beh |
Zamborský Peter |
|
3. |
|
Zubková, Zámborská |
5.A |
Štafetový crosový cezpoľný beh |
Jevoš Dominik |
|
3. |
|
Zubková, Zámborská |
5.A |
Okresné kolo v streľbe zo vzduchovky- mladší žiaci |
Pavúk Damián |
1. |
|
|
Simanová |
5.A |
Krajské kolo v streľbe zo vzduchovky |
Pavúk Damián |
|
5. |
|
Simanová |
5.A |
Bedminton žiakov |
Zámborský Peter |
3. |
|
|
Farová |
5.A |
Florbal |
Zámborský Peter |
3. |
|
|
Sokol |
6.A |
Šaliansky Maťko |
Grimling Tomáš |
1. |
|
|
Tothová |
6.A |
Čo vieš o hviezdach? |
Bérešová Michaela |
3. |
|
|
|
6.A |
Cezpoľný beh žiakov |
Karvaš Šimon |
1. |
|
|
Németh, Farová |
6.A |
Stolný tenis |
Karvaš Šimon |
1. |
|
|
Sokol |
6.C |
Okresné kolo v streľbe zo vzduchovky- mladší žiaci |
Faťolová Katarína |
1. |
|
|
Simanová |
6.C |
Vesmír očami detí - výtvarná súťaž |
Kandová Laura |
3. |
|
|
Tociková |
6.C |
Krajské kolo v streľbe zo vzduchovky- Rožňava |
Faťolová Katarína |
|
5. |
|
Simanová |
7.A |
Dejepisná olympiáda |
Slyvka Iryna |
1. |
|
|
Kocáková |
7.A |
Dejepisná olympiáda |
Sováková Sára |
3. |
|
|
Kocáková |
7.A |
Čo vieš o hviezdach? |
Toth Peter |
2. |
|
|
|
7.A |
Čo vieš o hviezdach? |
Najmanová Monika |
3. |
|
|
|
7.A |
Cezpoľný beh žiakov |
Cabadová Viktória |
2. |
|
|
Németh, Farová |
7.B |
Stolný tenis |
Vendel Patrik |
1. |
|
|
Sokol |
7.B |
Florbal |
Uličný Adam |
3. |
|
|
Sokol |
7.C |
Technická olympiáda |
Fzain Amira |
3. |
|
|
Kundrák |
7.D |
Okresné kolo v streľbe zo vzduchovky- mladší žiaci |
Kočiš Boris |
1. |
|
|
Simanová |
7.D |
Okresné kolo v streľbe zo vzduchovky |
Kočiš Boris |
2. |
|
|
Simanová |
7.D |
Krajské kolo v streľbe zo vzduchovky |
Kočiš Boris |
|
5. |
|
Simanová |
7.D |
Basketbal žiačok |
Vilková Patrícia |
1. |
|
|
Németh |
8.A |
Okresné kolo v streľbe zo vzduchovky- starší žiaci |
Korbuľák Damián |
2. |
|
|
Simanová |
8.A |
Dejepisná olympiáda |
Kentošová Veronika |
1. |
|
|
Kocáková |
8.A |
Dejepisná olympiáda |
Tomášová Adela |
2. |
|
|
Kocáková |
8.A |
Basketbal žiačok |
Litvová Soňa |
1. |
|
|
Németh |
8.A |
Basketbal žiačok |
Minďarová Natália |
1. |
|
|
Németh |
8.B |
Cezpoľný beh žiakov |
Miško Adrián |
1. |
|
|
Németh, Farová |
8.B |
Florbal |
Hirko Miloš |
3. |
|
|
Sokol |
8.B |
Florbal |
Hovanec Miroslav |
3. |
|
|
Sokol |
8.B |
Florbal |
Hrabovský Denis |
3. |
|
|
Sokol |
8.B |
Florbal |
Kovačík Martin |
3. |
|
|
Sokol |
8.B |
Florbal |
Miško Adrián |
3. |
|
|
Sokol |
8.C |
Okresné kolo v streľbe zo vzduchovky- starší žiaci |
Zamba Samuel |
2. |
|
|
Simanová |
8.C |
Okresné kolo v streľbe zo vzduchovky- starší žiaci |
Barcal Kristián |
2. |
|
|
Simanová |
9.A |
Olympiáda zo sloevského jazyka |
Majcherová Laura Mária |
1. |
|
|
Tociková |
9.A |
Dejepisná olympiáda |
Majcherová Laura Mária |
2. |
|
|
Kocáková |
9.A |
Dejepisná olympiáda |
Grimlingová Sofia Mária |
3. |
|
|
Kocáková |
9.A |
Chemická olympiáda |
Dulovičová Ema |
1. |
|
|
Belasová |
9.A |
Chemická olympiáda |
Suchá Lujza |
3. |
|
|
Belasová |
9.A |
Technická olympiáda |
Hrabovský Dávid |
3. |
|
|
Kundrák |
9.A |
Cezpoľný beh žiakov |
Lujza Suchá |
2., 2. |
|
|
Németh, Farová |
9.A |
Cezpoľný beh žiakov |
Sidorová Dáša |
2. |
|
|
Németh, Farová |
9.A |
Cezpoľný beh žiakov |
Zámborký Rastislav |
2., 1. |
|
|
Németh, Farová |
9.A |
Basketbal žiačok |
Suchá Lujza |
1. |
|
|
Németh |
9.A |
Basketbal žiačok |
Sidorová Dáša |
1. |
|
|
Németh |
9.A |
Basketbal žiačok |
Čierna Ema |
1. |
|
|
Németh |
9.A |
Basketbal žiačok |
Dulovičová Ema |
1. |
|
|
Németh |
9.A |
Bedminton žiakov |
Zámborký Rastislav |
3. |
|
|
Farová |
9.A |
Bedminton žiačok |
Andrašová Kristína |
2. |
|
|
Farová |
9.A |
Bedminton žiačok |
Suchá Lujza |
2. |
|
|
Farová |
9.A |
Florbal |
Hrabovský Dávid |
3. |
|
|
Sokol |
9.A |
Florbal |
Urban Gabriel |
3. |
|
|
Sokol |
9.C |
Technická olympiáda |
Mihajlo Dávid |
3. |
|
|
Kundrák |
9.C |
Bedminton žiakov |
Mihajlo Dávid |
3. |
|
|
Farová |
9.C |
Stolný tenis |
Mihajlo Dávid |
1. |
|
|
Sokol |
9.C |
Florbal |
Vlasatý Viliam |
3. |
|
|
Sokol |
9.C |
Florbal |
Zámborský Rastislav |
3. |
|
|
Sokol |