Školský rok 2017/2018 Školský rok 2016/2017 Školský rok 2015/2016 školský rok 2014/2015 školský rok 2013/2014 školský rok 2012/2013

Naše úspechy

Školský rok 2017/2018

Trieda Názov súťaže - postupová Meno Typ súťaže družstvo/jednotlivec OK KK SK Pripravoval
1.C Bavme deti športom-detská atletika  Holečka Róbert D   2.   Zubková Zámb.
1.C Bavme deti športom-detská atletika  Lučanská Chiara D   2.   Zubková Zámb.
1.C Čokoládová tretra  Holečka Róbert J   3. 4. Zamborská Zub.
1.C Vesmír očami deti  Leško Tomáš J 1.     Zubková
2.A Bavme deti športom-detská atletika  Pilár Peter D   2.   Zubková Zámb.
2.B Hviezdoslavov Kubín  Semková Leila J 2.     Gumanová
3.A Bavme deti športom-detská atletika  Fižiarová Nina D   2.   Zubková Zámb.
3.A Bavme deti športom-detská atletika  Fižiarová Tamara D   2.   Zubková Zámb.
3.A Bavme deti športom-detská atletika  Zámborsky Peter D   2.   Zubková Zámb.
3.A Čokoládová tretra  Zámborský Peter  J   3. 8. Zamborská Zub.
3.A Vybíjaná-mladší žiaci-okresné kolo Jevoš Dominik D 1.     Mačugová
3.A Vybíjaná-mladší žiaci-okresné kolo Naďová Ivana  D 1.     Mačugová
3.B Pytagoriáda  kat. P3 Zoššáková Ružena J 3.     žižkovičová
3.C Šaliansky Maťko  Kollárová Viola Annabeth J 3.     Mantičová
4.A Biblická olympiáda  Molčányiová Anna D 1. 2.   Geletková
4.A Vesmír a slnečná sústava  Molčányiová Anna D 1.     Kavuľová
4.A Vybíjaná-mladší žiaci-okresné kolo Eštuová Alexandra D 1.     Mačugová
4.A Vybíjaná-mladší žiaci-okresné kolo Ivan Peter D 1.     Mačugová
4.A Vybíjaná-mladší žiaci-okresné kolo Kačová Evelyn D 1.     Mačugová
4.A Vybíjaná-mladší žiaci-okresné kolo Molčányiová Anna D 1.     Mačugová
4.A Vybíjaná-mladší žiaci-okresné kolo Tomášiková Tiffany D 1.     Mačugová
4.A  Bavme deti športom-detská atletika  Tomášiková Tiffany D   2.   Zubková Zámb.
4.B Bavme deti športom-detská atletika  Karváš Šimon D   2.   Zubková Zámb.
4.B Hviezdoslavov Kubín  Kulín Patrik  J 1.     Kasoniová Lučan.
4.B Pytagoriáda  kat. P4 Karváš Šimon J 3.     Lučanská
4.B Vesmír a slnečná sústava  Košarová Barbora D 1.     Lučanská
4.B Vybíjaná-mladší žiaci-okresné kolo Cabada Adam D 1.     Mačugová
4.B Vybíjaná-mladší žiaci-okresné kolo Kulín Patrik  D 1.     Mačugová
4.C  Basketbal-žiačky  Bérešová Michaela D 3.     Németh
4.C  Čo vieš o hviezdach  Bérešová Michaela J 3. 3. 14. Ilošvayová Leš. Gim.
4.C  Vesmír a slnečná sústava  Bérešová Michaela D 3.     Ilošvayová
4.C  Vesmír a slnečná sústava  Grecula Patrik D 3.     Ilošvayová
4.C  Vybíjaná-mladší žiaci-okresné kolo Miňo Patrik D 1.     Mačugová
4.C  Vybíjaná-mladší žiaci-okresné kolo Neckár Šimon D 1.     Mačugová
5.A Biologická olympiáda kat.E  Toth Peter J 2.     Jurášková 
5.A Geografická olympiáda  Burda Filip J 2.     Tkáčová
5.A Hviezdoslavov Kubín  Toth Peter J 1.     Tothová
5.A Slávik Slovenska Bírová Viktória J 2.     Lorinčíková
5.A Vybíjaná žiačky Koscelanská Laura D 3.     Farová
5.B Stolný tenis Vendeľ Patrik D 1.     Farová
5.D Sv. Trojhviezdie:Cyril,Metod,Gorazd     Gašparová Nina J 3.     Tociková
5.D Vesmír očami deti  Gašparová Nina J 1.     Tociková
6.A Dejepisná plympiáda kat.F Kentošová Veronika J 1.     Kocákova
6.A Hádzaná žiačky Litvová Soňa  D 3.     Németh
6.A Hádzaná žiačky Minďárová Natália D 3.     Németh
6.A Hviezdoslavov Kubín  Šrámková Kristína J 1.     Lorinčíková
6.A Matematická olympiáda  Kentošová Veronika J 2.     Matysová
6.A Pytagoriáda  kat. P6 Kentošová Veronika J 1.     Matisová
6.A Vybíjaná žiačky Litvová Soňa  D 3.     Farová
6.A Vybíjaná žiačky Minďárová Natália D 3.     Farová
6.B Hľadáme nových olympionikov Miško Adrián D   3.   Németh
6.C Streľba zo vzduchovky - mladší žiaci B. Tusai Adrián D 2.     Simanová
6.C Streľba zo vzduchovky - mladší žiaci Barcal Kristián D 2.     Simanová
6.C Streľba zo vzduchovky - mladší žiaci Zamba Samuel D 2.     Simanová
7.A Archimediáda  Stričková Simona  J 3.     Strivinská
7.A Atletika družstiev- žiačky Czuľbová Ester D 2.     Farová
7.A Atletika družstiev- žiačky Sidorová Daša D 2.     Farová
7.A Atletika družstiev- žiačky Suchá Lujza D 2.     Farová
7.A Basketbal-žiačky Czuľbová Ester D 3.     Németh
7.A Basketbal-žiačky Čierna Ema D 3.     Németh
7.A Basketbal-žiačky Sidorová Daša D 3.     Németh
7.A Basketbal-žiačky Stričková Simona  D 3.     Németh
7.A Basketbal-žiačky  Suchá Lujza D 3.     Németh
7.A Biblická olympiáda  Andrášová Kristína D 1.     Karičková
7.A Biblická olympiáda  Grimlingová Sofia Mária D 1.     Karičková
7.A Cezpoľný beh -žiačky Czuľbová Ester D 1. 3.   Németh
7.A Cezpoľný beh -žiačky Czuľbová Ester J 3.     Németh
7.A Cezpoľný beh -žiačky Sidorová Daša D 1. 3.   Németh
7.A Cezpoľný beh -žiačky Sidorová Daša J 2.     Németh
7.A Dejepisná plympiáda kat.E Majcherová Laura Mária J 1.     Kocákova
7.A Hádzaná - starší žiaci Demjan René D     1.  
7.A Hádzaná žiaci Demjan René D 2.     Németh
7.A Hádzaná žiačky Czuľbová Ester D 3.     Németh
7.A Hádzaná žiačky Čierna Ema D 3.     Németh
7.A Hádzaná žiačky Dulovičová Ema D 3.     Németh
7.A Hádzaná žiačky Suchá Lujza D 3.     Németh
7.A Hľadáme nových olympionikov Sidorová Daša D   3.   Németh
7.A Hľadáme nových olympionikov Sidorová Daša J   3.   Németh
7.A Vybíjaná žiačky Belasová Sofia D 3.     Farová
7.A Vybíjaná žiačky Čierna Ema D 3.     Farová
7.A Vybíjaná žiačky Dulovičová Ema D 3.     Farová
7.A Vybíjaná žiačky Hlebašková Ema D 3.     Farová
7.A Vybíjaná žiačky Sidorová Daša D 3.     Farová
7.A Vybíjaná žiačky Suchá Lujza D 3.     Farová
7.B Atletika družstiev- žiačky Brindová Sarah D 2.     Farová
7.B Atletika- štafeta 4x60 m žiačky Brindová Sarah D 2.     Németh
7.B Vybíjaná žiačky Jacková Alexa D 3.     Farová
7.C Atletika družstiev- žiaci Teplický Alex D 1. 2.   Németh
7.C Atletika- skok do diaľky Teplický Alex J 2.     Németh
7.C Atletika- skok do výšky Teplický Alex J 2.     Németh
7.C Stolný tenis Mihajlo Dávid D 1.     Farová
7.C Šaliansky Maťko  Viňaš Patrik J 1.     Petriková
7.C Technická olympiáda  Mihajlo Dávid J 1.     Halász
7.C Vybíjaná žiačky Bagošová Timea D 3.     Farová
7.C Vybíjaná žiačky Sabová Bibiána D 3.     Farová
8.A Atletika družstiev- žiaci Karvaš Ervín D 1. 2.   Németh
8.A Atletika družstiev- žiaci Kaša Šimon D 1. 2.   Németh
8.A Atletika družstiev- žiaci Peter Julian Frederic D 1. 2.   Németh
8.A Atletika družstiev- žiačky Kožuchová Tamara D 2.     Farová
8.A Atletika družstiev- žiačky Majerníková Tatiana D 2.     Farová
8.A Atletika- štafeta 4x60 m žiaci Karvaš Ervín D 2. 2.   Németh
8.A Atletika- štafeta 4x60 m žiaci Kaša Šimon D 2. 2.   Németh
8.A Atletika- štafeta 4x60 m žiačky Majerníková Tatiana D 2.     Németh
8.A Basketbal-žiaci  Karvaš Ervín D 3.     Németh
8.A Basketbal-žiaci  Peter Julian Frederik D 3.     Németh
8.A Basketbal-žiačky Kožuchová Tamara D 3.     Németh
8.A Biblická olympiáda  Plavnická Zuzana D 1. 2.   Geletková
8.A Cezpoľný beh -žiaci Karvaš Ervín D 3.     Németh
8.A Cezpoľný beh -žiačky Kožuchová Tamara D 1. 3.   Németh
8.A Hádzaná - starší žiaci Bortňák Michal D     1.  
8.A Hádzaná - starší žiaci Ceľuch Peter D     1.  
8.A Hádzaná - starší žiaci Karvaš Ervín D     1.  
8.A Hádzaná - starší žiaci Peter Julian Frederic D     1.  
8.A Hádzaná žiaci Bortňák Michal D 2.     Németh
8.A Hádzaná žiaci Ceľuch Peter D 2.     Németh
8.A Hádzaná žiaci Karvaš Ervín D 2.     Németh
8.A Hádzaná žiaci Peter Julian Frederic D 2.     Németh
8.A Hviezdoslavov Kubín  Gazdičová Sophia J 1.      
8.A Hviezdoslavov Kubín  Lörincová Johanna J 1.      
8.A Matematická olympiáda  Adamová Veronika J 1.     Matysová
8.A Matematická olympiáda  Gazdičová Sophia J 2.     Matysová
8.A OK-Branný viacboj Zš-Parchovany Köver Lukáš  D 3.     Simanová
8.A OK-Branný viacboj Zš-Parchovany Šoltés Samuel D 3.     Simanová
8.A Okresná strelecká liga  Šoltés Samuel D 2.     Simanová
8.A Stolný tenis Karvaš Ervín D 1.     Farová
8.A Stolný tenis Peter Julian Frederik D 1.     Farová
8.B Atletika družstiev- žiaci Girman Rastislav D 1. 2.   Németh
8.B Basketbal-žiaci  Girman Rastislav D 3.     Németh
8.B Cezpoľný beh -žiaci Girman Rastislav D 3.     Németh
8.B Hádzaná žiaci Girman Rastislav D 2.     Németh
8.B Hádzaná žiačky Ivanová Alžbeta D 3.     Németh
8.C Atletika- beh na 1 000 m Gorol Václav J 2.     Németh
8.C Atletika družstiev- žiaci Goroľ Václav D 1. 2.   Németh
8.C Atletika družstiev- žiaci Lietavec Rastislav D 1. 2.   Németh
8.C Atletika družstiev- žiaci Štim Róbert D 1. 2.   Németh
8.C Atletika- štafeta 4x60 m žiaci Štim Róbert D 2. 2.   Németh
8.C Biologická olympiáda kat.C Vajdová Denisa J 3.     Jenčová
9.A Atletika- beh na 800 m Sidorová Daša J 1. 9.   Németh
9.A Atletika družstiev- žiaci Demko Samuel D 1. 2.   Németh
9.A Atletika- hod kriketovou loptičkou Demko Samuel J 1. 1. 4. Németh
9.A Atletika- štafeta 4x60 m žiaci Demko Samuel D 2. 2.   Németh
9.A Atletika- vrh guľou Demko Samuel J 2.     Németh
9.A Basketbal-žiaci  Demko Samuel D 3.     Németh
9.A Basketbal-žiaci  Semko Natanael D 3.     Németh
9.A Basketbal-žiačky Beslerová Kristína D 3.     Németh
9.A Basketbal-žiačky  Ondrušová Lenka D 3.     Németh
9.A Biblická olympiáda  Kohut Simeon D 1.     Karičková
9.A Biblická olympiáda  Plavnický Ján D 1. 2.   Geletková
9.A Cezpoľný beh -žiaci Kenderka Dominik D 3.     Németh
9.A Cezpoľný beh -žiaci Kenderka Dominik J 2.     Németh
9.A Dejepisná olympiáda kat.C Pavlovová Slávka J 2.     Kocákova
9.A Hádzaná žiaci Demko Samuel D 2.     Németh
9.A Hádzaná žiaci Semko Natanael D 2.     Németh
9.A Chemická olympiáda  Bojtiová Stela J 2.     Belasová
9.A Chemická olympiáda  Plavnický Ján J 1.     Belasová
9.A Medzníky 2. setovej vojny  Pavlovová Slávka D 1.     Kocáková
9.A Medzníky 2. setovej vojny  Plavnický Ján D 1.     Kocáková
9.A Medzníky 2. setovej vojny  Šrobárová Zuzana D 1.     Kocáková
9.A Letný viacboj všestrannosti Demko Samuel J     3. Németh
9.B Atletika družstiev- žiačky Adamčíková Kristína D 2.     Farová
9.B Atletika družstiev- žiačky Lacková Michaela D 2.     Farová
9.B Atletika- hod kriketovou loptičkou Adamčíková Kristína J 2.     Németh
9.B Atletika- skok do diaľky Lacková Michaela J 2.     Németh
9.B Atletika- skok do výšky Lacková Michaela J 1. 2.   Németh
9.B Atletika- štafeta 4x60 m žiačky Adamčíková Kristína D 2.     Németh
9.B Atletika- štafeta 4x60 m žiačky Lacková Michaela D 2.     Németh
9.B Atletika- vrh guľou Adamčíková Kristína J 3.     Németh
9.B Basketbal-žiačky Adamčíková Kristína D 3.     Németh
9.B Basketbal-žiačky  Lacková Michaela D 3.     Németh
9.B Hádzaná žiačky Adamčíková Kristína D 3.     Németh
9.B Hádzaná žiačky Berešová Barbora D 3.     Németh
9.B Hádzaná žiačky Lacková Michaela D 3.     Németh
9.B Okresná strelecká liga  Adamčíková Kristína D 2.     Simanová
9.B Okresná strelecká liga  Jurišin Dárius  D 2.     Simanová
9.B Okresná strelecká liga  Šalamon Gabriel D 2.     Simanová
9.B Okresná strelecká liga  Šalamonová Paulína D 2.     Simanová
9.B Streľba zo vzduchovky - starší žiaci Adamčíková Kristína D 2.     Simanová
9.B Streľba zo vzduchovky - starší žiaci Jurišin Dárius  D 2.     Simanová
9.B Veľkonočný turnaj v streľbe zo vzduchovky  Adamčíková Kristína D 2.     Simanová
9.B Veľkonočný turnaj v streľbe zo vzduchovky  Jurišin Dárius  D 2.     Simanová
9.B Veľkonočný turnaj v streľbe zo vzduchovky  Šalamonová Paulína D 2.     Simanová
9.B Letný viacboj všestrannosti Lacková Michaela J     3. Németh
9.C Atletika družstiev- žiaci Džudža Patrik D 1. 2.   Németh
9.C Atletika družstiev- žiačky Ramšáková Mária D 2.     Farová
9.C Atletika družstiev- žiačky Rýchliková Timea D 2.     Farová
9.C Basketbal-žiaci  Džudža Patrik D 3.     Németh
9.C Hádzaná žiaci Džudža Patrik D 2.     Németh
9.C Hádzaná žiačky Lietavcová Mária D 3.     Németh
9.C Hádzaná žiačky Ramšáková Mária D 3.     Németh
9.C OK-Branný viacboj Zš-Parchovany Ramšáková Mária D 3.     Simanová
9.C Okresná strelecká liga  Ramšáková Mária D 2.     Simanová
9.C Streľba zo vzduchovky - starší žiaci Ramšáková Mária D 2.     Simanová
9.C Streľba zo vzduchovky - staršie žiačky Ramšáková Mária J 3.     Simanová
9.C Veľkonočný turnaj v streľbe zo vzduchovky  Ramšáková Mária D 2.     Simanová

 

 

Trieda Názov súťaže - nepostupová Meno Typ súťaže držstvo/jednotlivec OK KK SK Pripravoval
1.B Olympiáda 1.-4.Zš skok do diaľky  Sabová Juliana  J 1.     Mačugová Ilošvayová 
1.B Výtvarná súťaž-deň 112 očami detí Majovská Kristína J 3.     Kocáková
1.C Deň Zeme  Farkaš Nicolas  J 1.     Berincová
1.C Olympiáda 1.-4.Zš beh-300m Holečka Róbert J 1.     Mačugová Ilošvayová 
1.C Olympiáda 1.-4.Zš beh-30m Holečka Róbert J 1.     Mačugová Ilošvayová 
1.C Olympiáda 1.-4.Zš beh-30m Jevošová Ema  J 3.     Mačugová Ilošvayová 
1.C Olympiáda 1.-4.Zš skok do diaľky  Holečka Róbert J 1.     Mačugová Ilošvayová 
1.C Olympiáda 1.-4.Zš skok do diaľky  Jevošová Ema  J 3.     Mačugová Ilošvayová 
1.C VV-súťaž s primalexom-život na dedine  Leško Tomáš J     úspešný Zubková
2.A Nočný beh Trebišov 2018 Pilár Peter  J 2.     Krúžok-atl.škôl samostatne
2.A Olympiáda 1.-4.Zš beh-500m Pilár Peter  J 2.     Mačugová Ilošvayová 
2.B Nočný beh Trebišov 2018 Štefan Sebastián  J 3.     Krúžok-atl.škôl samostatne
2.B Olympiáda 1.-4.Zš beh-50m Obrinová Deborah J 1.     Mačugová Ilošvayová 
2.B Olympiáda 1.-4.Zš skok do diaľky  Obrinová Deborah J 3.     Mačugová Ilošvayová 
2.B Všetkovedko-celoslovenská súťaž  Iľko Jakub J     6. Gumanová
2.B Všetkovedko-celoslovenská súťaž  Nagy Adam  J     24. Gumanová
2.C Olympiáda 1.-4.Zš beh-500m Babičová Barbora  J 1.     Mačugová Ilošvayová 
2.C Olympiáda 1.-4.Zš beh-50m Babičová Barbora  J 3.     Mačugová Ilošvayová 
2.C Olympiáda 1.-4.Zš beh-50m Duč Martin  J 3.     Mačugová Ilošvayová 
2.C Olympiáda 1.-4.Zš hod loptou Babičová Barbora  J 1.     Mačugová Ilošvayová 
2.C Olympiáda 1.-4.Zš skok do diaľky  Babičová Barbora  J 1.     Mačugová Ilošvayová 
2.C  Olympiáda 1.-4.Zš skok do diaľky  Duč Martin  J 1.     Mačugová Ilošvayová 
3.A I-Bobor- súťaž v informatike Palovčíková Nina  J     úspešný Zub. Lučan./ý Lapit. Valc.
3.A Olympiáda 1.-4.Zš beh-50m Fižiarová Tamara  J 2.     Mačugová Ilošvayová 
3.A Olympiáda 1.-4.Zš beh-50m Jevoš Dominik J 1.     Mačugová Ilošvayová 
3.A Olympiáda 1.-4.Zš beh-50m Naďová Ivana  J 3.     Mačugová Ilošvayová 
3.A Olympiáda 1.-4.Zš beh-600m Fižiarová Tamara  J 3.     Mačugová Ilošvayová 
3.A Olympiáda 1.-4.Zš beh-600m Jevoš Dominik J 1.     Mačugová Ilošvayová 
3.A Olympiáda 1.-4.Zš beh-600m Zámborský Peter J 3.     Mačugová Ilošvayová 
3.A Olympiáda 1.-4.Zš hod loptou Fižiarová Tamara  J 1.     Mačugová Ilošvayová 
3.A Olympiáda 1.-4.Zš hod loptou Jevoš Dominik J 2.     Mačugová Ilošvayová 
3.A Olympiáda 1.-4.Zš skok do diaľky  Fižiarová Tamara  J 2.     Mačugová Ilošvayová 
3.A Olympiáda 1.-4.Zš skok do diaľky  Jevoš Dominik J 1.     Mačugová Ilošvayová 
3.A Olympiáda 1.-4.Zš skok do diaľky  Naďová Ivana  J 3.     Mačugová Ilošvayová 
3.A Olympiáda 1.-4.Zš skok do diaľky  Zámborský Peter J 3.     Mačugová Ilošvayová 
3.A Príroda a poľovníctvo očami detí Fižiarová Tamara  J 1.     Pavúková
3.A Príroda a poľovníctvo očami detí Varjašši Jonatán  J 2.     čižmárová
3.A Viacboj všestrannosti Zámborský Peter J 2.      
3.B I-Bobor- súťaž v informatike Garanská Rebeka  J     úspešný Zub. Lučan./ý Lapit. Valc.
3.B Olympiáda 1.-4.Zš beh-50m Baršoš Sebastian  J 2.     Mačugová Ilošvayová 
3.B Olympiáda 1.-4.Zš hod loptou Barčíková Ema  J 3.     Mačugová Ilošvayová 
3.B Olympiáda 1.-4.Zš skok do diaľky  Baršoš Sebastian  J 2.     Mačugová Ilošvayová 
3.B Príroda a poľovníctvo očami detí Ramšák Filip  J 3.     Korošiová
3.B Zemplin špiva i hutori     1.kategória  Malecová Emília D 2.     žižkovičová
3.B Zemplin špiva i hutori     4.kategória Dzurovčáková Sarah Vivien D 3.     Mantičová žižk.
3.B Zemplin špiva i hutori     4.kategória Krokusová Zdenka D 3.     Mantičová žižk.
3.C Nočný beh Trebišov 2018 Borčíková Ema  J 3.     Atletický krúžok
3.C Všetkovedko-celoslovenská súťaž  Tóth Šimon J     24. Mantičová
3.C Zemplin špiva i hutori     4.kategória Gulaková Dominika  D 3.     Mantičová žižk.
3.C Zemplin špiva i hutori     4.kategória Sosnová Laura  D 3.     Mantičová žižk.
3.C Zemplin špiva i hutori     4.kategória Vargová Laura  D 3.     Mantičová žižk.
4.A I-Bobor- súťaž v informatike Grimling Tomáš  J     úspešný Zub. Lučan./ý Lapit. Valc.
4.A I-Bobor- súťaž v informatike Molčányiová Anna J     úspešný Zub. Lučan./ý Lapit. Valc.
4.A Namaľuj Vianoce  Molčányiová Anna J 2.     Kavuľová
4.A Olympiáda 1.-4.Zš beh-60m Tomášiková Tiffany  J 1.     Mačugová Ilošvayová 
4.A Olympiáda 1.-4.Zš hod loptou Grimling Tomáš  J 3.     Mačugová Ilošvayová 
4.A Olympiáda 1.-4.Zš hod loptou Ivan Peter  J 2.     Mačugová Ilošvayová 
4.A Olympiáda 1.-4.Zš skok do diaľky  Tomášiková Tiffany  J 3.     Mačugová Ilošvayová 
4.A Zemplin špiva i hutori     4.kategória Eštuová Alexandra D 3.     Mantičová žižk.
4.A Zemplin špiva i hutori     4.kategória Kačová Evelyn D 3.     Mantičová žižk.
4.A Zemplin špiva i hutori     5.kategória  Benhammadi Adam D 2.     Kavuľová
4.A Zemplin špiva i hutori     5.kategória  Duč Adam D 2.     Kavuľová
4.A Zemplin špiva i hutori     5.kategória  Eštuová Alexandra D 1.     Kavuľová
4.A Zemplin špiva i hutori     5.kategória  Kačová Evelyn D 1.     Kavuľová
4.A Zemplin špiva i hutori     5.kategória  Molčányiová Anna D 1.     Kavuľová
4.A Zemplin špiva i hutori     5.kategória  Molčányiová Anna D 2.     Kavuľová
4.B I-Bobor- súťaž v informatike Čerňáková Sára  J     úspešný Zub. Lučan./ý Lapit. Valc.
4.B I-Bobor- súťaž v informatike Lajošová Ema J     úspešný Zub. Lučan./ý Lapit. Valc.
4.B I-Bobor- súťaž v informatike Pazderák Ján  J     úspešný Zub. Lučan./ý Lapit. Valc.
4.B Nočný beh Trebišov 2018 Tóthová Radka  J 2.     Atletický krúžok
4.B Olympiáda 1.-4.Zš beh-600m Cabada Adam  J 2.     Mačugová Ilošvayová 
4.B Olympiáda 1.-4.Zš beh-60m Cabada Adam  J 2.     Mačugová Ilošvayová 
4.B Olympiáda 1.-4.Zš beh-60m Čerňáková Sára  J 3.     Mačugová Ilošvayová 
4.B Olympiáda 1.-4.Zš skok do diaľky  Cabada Adam  J 2.     Mačugová Ilošvayová 
4.B Olympiáda 1.-4.Zš skok do diaľky  Čerňáková Sára  J 1.     Mačugová Ilošvayová 
4.B Príroda a poľovníctvo očami detí Tóthová Radka  J 2.     Lučanská
4.B Všetkovedko-celoslovenská súťaž  Maďarová Tamara J     18. Lučanská
4.B Viacboj všestrannosti Cabada Adam  J