• Vianočná burza v IV.A

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Vianočná burza v IV.A.

Vianočná burza v IV.A

Už dlhoročnou tradíciou našej školy je celoškolská akcia s názvom Vianočná burza. Žiaľ tento rok sa uskutočniť  nemohla,  preto sme si ju zorganizovali v triede sami.

Doma sme si pripravili rôzne darčekové predmety , ktoré  sme si mohli  kúpiť,  vymeniť, alebo si navzájom venovať. Burza mala v našich srdiečkach veľký úspech .

Odchádzali  sme na prázdniny s rukami plnými hračiek a darčekov pre blízkych.  Tiež s dobrým pocitom z darovania  a hlavne s pocitom, že sme zabránili vytvoreniu nového odpadu zo starých hračiek a ich výmenou , aspoň trochu zabránili ďalšiemu znečisteniu nášho prostredia.

Radostné Vianoce všetkým želajú žiaci IV.A triedy

• Hlasovanie za projekt

• Hlasujte s nami za projekt "Hlasovacie zariadenie – efektívnejšie využívanie času na hodinách" kliknutím na odkaz: https://www.gestopremesto.sk/hlasovanie/kosicky-kraj/10603#cb= .

Učiteľ môže vyskúšať celú triedu v priebehu niekoľkých sekúnd s okamžitým vyhodnotením výsledkov. Efektivita interaktívneho vyučovania je mnohonásobne vyššia ako pri klasickom, ale ak sa k tomu pridá aj možnosť hlasovania, je to už skutočná revolúcia vo vyučovaní.

• MIKULÁŠ

• Do fotogalérie bol pridaný nový album MIKULÁŠ.

Opäť sme sa dočkali tej najkrajšej návštevy. Vyzbrojení básničkami sme privítali Mikuláša.

Neprišiel sám! V sprievode anjelov a čertov potešil nielen svojou prítomnosťou,

ale aj drobnou sladkosťou. Ďakujeme Mikuláš, tešíme sa o rok zas!